У Тернополі працюють інтернет-шахраї - ці поради допоможуть вберегти майно і гроші
Нд. 17 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі працюють інтернет-шахраї – ці поради допоможуть вберегти майно і гроші

шахраъ банкМайже шість тисяч гривень та ноутбук марки “NEU SONIK” втратила кременчанка. Жінка стала жертвою шахраїв.

У СК ГУ НП в Тернопільській області розповіли, що потерпіла напередодні на сайті “OLX” розмістила оголошення про те, що продає побутову техніку.

Близько 17:00 їй зателефонував чоловік і повідомив, що зацікавився комп’ютером. Він почав розпитувати вартість товару та деякі деталі про нього. Коли продавець та покупець зійшлися на ціні, то домовилися зустрітися.

Кременчанка продиктувала невідомому номер картки, куди перевести обумовлену суму, а це 6 тисяч гривень. На зустріч з покупцем поїхав її чоловік. Ноутбук він віддав лише після того, як на номер телефону потерпілої прийшло СМС-повідомлення про те, що на рахунок надійшли гроші.

Читайте також: За втілення яких проектів проголосували тернополяни

Банкомату поруч не було, тому кременчани не одразу зрозуміли, що стали жертвою шахрайства.

Правоохоронці розшукують зловмисників і попереджають: купуючи товар, спробуйте дізнатися якнайбільше інформації про продавця. Попросіть надіслати на електронну пошту додаткові фото. Таким чином ви переконаєтеся, що товар дійсно існує і знатимете хоча б пошту продавця. Ніколи не здійснюйте повну або часткову передоплату товару. Найкраще розраховуватися при отриманні.

Таке ж прохання і до тих, хто продає через сайти оголошень. Не вірте смс-повідомленням, домовляйтеся про отримання грошей готівкою при зустрічі. Це убезпечить вас від шахрайства.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)