У Тернополі продовжено обмеження на проведення загальноміських заходів
Вт. 14 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі продовжено обмеження на проведення загальноміських заходів

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Тернополі провели оперативну нараду за участі міського голови Сергія Надала та керівників закладів охорони здоров’я щодо готовності лікарень і медперсоналу Тернополя до інфекційних захворювань і можливого спалаху коронавірусу. 

Розпочав захід очільник Тернополя з інформування присутніх про централізовані заходи щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Тернопільської громади, а також про роботу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді.  

Начальник відділу охорони здоров’я Василь Даньчак доповів, що у Тернополі уже відбулося декілька нарад оперативного штабу в зв’язку із швидким поширенням у світі коронавірусної інфекції, і під час вчорашнього засідання прийнято рішення про обов’язкове проведення температурного скринінгу усіх тернополян, що повертаються з Італії та інших країн, де зафіксовані випадки коронавірусної інфекції, а також про необхідність проведення фіксації епіданамнезу в  медичній документації.

Відповідно до результатів роботи комісії та після проведеної наради Сергій Надал наголосив на важливості проведення роз’яснювальної роботи з працівниками медичної сфери та доведення до їх відома алгоритму дій медичних працівників при підозрі у пацієнта віруса 2019-nCoV, а також – на максимальному інформуванні тернополян про усі ризики та «фейки», пов’язані із цим захворюванням.

Окрім того, відповідно до висновку комісії, на території Тернопільської міської територіальної громади продовжує діяти рекомендація щодо тимчасового припинення проведення загальноміських заходів у закритих приміщеннях.

Закликаємо усіх тернополян не піддавати своє життя і життя інших ризику та у разі появи підозри на захворювання, спричинене коронавірусною інфекцією, звертатися на цілодобову «гарячу лінію» оперативного штабу за номером телефону: 098 441 59 81.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)