У Тернополі продовжується реалізовуватися проєкт "Сусідська варта"
Вт. 31 Березня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі продовжується реалізовуватися проєкт “Сусідська варта”

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Інспектори відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Тернопільської області вручили голові ОСББ, по вулиці Київська 7, вісім відеокамер зовнішнього спостереження, щоб мешканці будинку почували себе в безпеці.

Ініціатива здійснювалася в рамках проєкту “Безпечний офіс Тернополя”, спільно з представниками громадської організації «Центр громадського моніторингу та аналітики»

Інспектори також обговори з присутніми важливі теми присвячені заходам безпеки на період святкових днів. Порадили, як запобігти квартирним крадіжкам, подбати про особисту безпеку на вулиці та, як стати відповідальним учасником дорожнього руху.

“Сусідська варта” — це реальний інструмент для підвищення довіри населення шляхом взаємодії поліції та громади, а саме, завдяки розв’язанню територіальних проблем, можливості вільного спілкування з поліцією, отриманню відповідей на запитання щодо її роботи та інше.

Понад 30 років ця програма ефективно працює в Канаді, Сполучених Штатах Америки, у Молдові, Естонії тощо. Відразу повідомляють охоронців порядку про підозрілі речі, транспортні засоби, громадян, підозрілі події, що можуть спровокувати порушення закону.

Патрульна поліція закликає мешканців й інших мікрорайонів Тернополя брати приклад та долучатися до “Сусідської варти”. Зробити місто безпечним разом.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...