У Тернополі проведуть ряд заходів присвячених книгам: програма
Ср. 12 Травня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі проведуть ряд заходів присвячених книгам: програма

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Протягом трьох останніх днів вересня у Тернополі проведуть щорічний бібліотечний фестиваль «Бібліофест: «Бібліотек@: час змін – час дій!».

Захід проходитиме не лише на локаціях міста, а й у форматі онлайн.

Впродовж трьох днів у Центральній міський бібліотеці та на прилеглих територіях, скверах, дитячих майданчиках, а також у дружній ресторації «Мамонт» та центральній частині Тернополя відбудуться різноманітні презентації книг, майстер – класи, книжкові фуршети. Учасників X- Бібліофесту будуть вітати VIP-гості.

На гостей чекає презентація артбуків, акція #діалогзтілом та благодійна акція #побачитивсе. У перший день фестивалю також відбудеться підбиття підсумків літературно – мистецького конкурсу «ТЕРНОслов».

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться 28 вересня об 11 год. у Центральній міській бібліотеці. Захід транслюватиметься також онлайн – на фейсбук сторінці Тернопілська міська ЦБС.

Програму заходів  Х – Бібліофесту «Бібліотек@: час змін – час дій!» додаємо:

28 вересня

11:00 – Відкриття фестивалю Бібліофест-Х . Презентація артбуків. Підбиття підсумків літературно-мистецького конкурсу «ТЕРНОслов». Акція #діалогзтілом. Благодійна акція #побачитивсе. Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Instagram сторінці ternopilskacbs. (Центральна міська бібліотека).

11:00 – 15:00 – Цикл відеороликів «Діти про книги та бібліотеки». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-музей “Літературне Тернопілля”.

11:10 – Вуличне бліц-опитування з відео зйомкою «Book – симпатія-2020». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська Центральна дитяча бібліотека, майданчик перед Центральною дитячою бібліотекою.

11:20 – Віртуальна листівка «Знайома незнайомка» (імідж – акція). Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «БібліоКут», (б-ка № 3 для дорослих).

11:30 – Поетичні хвилини від учасника Всеукраїнського конкурсу «Вірш у кадрі» В. Мацикура. Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-музей “Літературне Тернопілля”.

11:30 – Літературна візитка «Це – моя бібліотека!». Майданчик перед біб-кою № 5 для дорослих.

12:00 – Вулично-рекламна акція «Книга в пошуках читача». Майданчик перед біб-кою № 5 для дорослих.

12:10 – Літературна візитка «Рядки, що зачепили душу» (М. Гуменюк). Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «БібліоКут», (б-ка № 3 для дорослих).

12:30 – Печа-куча «Мистецька резиденція начитаних і щасливих». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-філія 4 для дітей.

12:50 – Книжковий фуршет від видавництва «Підручники і посібники», «Нові книги, нові знайомства…». Майданчик перед біб-кою № 5 для дорослих.

13:00 – Відео-презентація книги Лесі Заморської «Дівчинка з Файного міста». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська міська бібліотека №4 для дорослих, Instagram сторінці bibl4.etnocenter.

13:20 – Відео-марафон «Успішні тернополяни про книги, які змінили їх життя». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Instagram сторінці ternopilskacbs. (Центральна міська бібліотека).

13:30 – Літературний вояж «Пелюстки творчості» (В. Вовчанська, М. Гуменюк, Т. Гнатович). Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська бібліотека – філія 8 для дорослих.

14:00 – Бібліошоу-хобі-драйв «Книжкова капелюшкова  історія». Майданчик перед Центральною дитячою бібліотекою.

14:30 – Оnline гра «Карантин не перешкода! Розвиваймося разом!». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-музей “Літературне Тернопілля”.

14:40 – Кінодебют. Екранізація книги А. Нікуліної «Сіль для моря» (про зйомки короткометражного фільму А.Нікуліної «Сіль для моря»). Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-філія №4 для дітей.

14:50 – Торба ідей «Барвиста і неповторна палітра виробів» (КУ СЮТ). Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська бібліотека – філія 8 для дорослих.

15:00 – Майстер-клас від Т. Охрицької «Мокре валяння квіточки». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська міська бібліотека №4 для дорослих, Instagram сторінці bibl4.etnocenter.

15:30 – Оnline галерея «З Україною в серці» (віртуальна

 бібліофотозона, відео-екскурс). Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «БібліоКут», (б-ка № 3 для дорослих).

16:00 – Літературна зустріч online «Все, що душа довірила словам»

( В. Вовчанська). Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, URBAN-бібліотека.

17:00 –  Музичний relax для бібліотекарів та читачів від Тернопільського муніципального духового «Оркестру Волі». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, перед біб-кою № 2 для дітей.

Упродовж дня – Лібмоб (вулична акція) «Як пройти до бібліотеки?». Перед біб-кою № 3 для       дітей.

Упродовж трьох фестивальних днів – Бібліотечний online – проєкт «Що читають відомі і успішні люди Тернополя». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС., Блог «Книжкова тусовка», (біб-ка № 2 для дорослих).

29 вересня

10:00 – Відеоролик по артбуку з серії «Мого народу гілочка тернова». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська бібліотека-філія5 для дорослих.

10:30 – Віртуальний бібліоетюд «Легенда Тернопільської осені». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «БібліоКут», (б-ка № 3 для дорослих).

10:00,  15:00 – Цикл відеороликів  «Діти про книги та бібліотеки». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-музей “Літературне Тернопілля”.

11:00 – Offline-зустріч з письменницею  М. Баліцькою «Любов живе в мені …». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська міська бібліотека №4 для дорослих, Instagram сторінці bibl4.etnocenter.

11:20 – Презентація  книги В. Семеняк «Чапуня». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-музей “Літературне Тернопілля”.

11:30 – Відео-майстер-клас «Твори красу своїми руками». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «АртМайстерня», (біб-ка № 3 для дітей).

11:40 – Віртуальна мандрівка «Мандруємо ляльковою Україною разом з І. Харатін». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «Розумний павучок», (біб-ка № 5 для дітей).

12:00 – Флеш-гра «Книжкові історії». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська Центральна дитяча бібліотека.

12:40 – Offline презентація артбука «Андрей Шептицький – митрополит Галицький». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-музей “Літературне Тернопілля”.

13:10 – Bookшоу «Книжковий Бум». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «БібліоКут», перед біб-кою № 3 для дорослих.

13:20 – Book-art-platform «Читай і слухай своє» (Л.Любарська, Л.Червінська). Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська бібліотека – філія 8 для дорослих.

13:30 – Година натхнення  «Королівство кольорів від тернопільського художника Богдана Федоріва». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «Книжкова тусовка», (біб-ка № 2 для дорослих).

13:40 – Відеоролик про художника О. Кіналя. Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-музей “Літературне Тернопілля”.

13:50 – Презентація арт-буку «Благословений творчим даром -Богдан Мельничук». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-філія 4 для дітей.      

14:00 – Offline майстер-клас «Карантин не перешкода! Розвиваймося разом!». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-музей “Літературне Тернопілля”.

14:00 – Відео- презентація нових збірок Олександри Кари. Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська бібліотека-філія 5 для дорослих.

14:10 – Радіоподкаст «Час бібліотечної книги на радіо: БібліоFM. Фантастична осінь у бібліотеці». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська Центральна дитяча бібліотека.

14:30 – Огляд оnline «Буктюбер рекомендує:10 книг, від яких неможливо відірватися». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «Розумний павучок», (біб-ка № 5 для дітей).         

15:00 – Book –локація «Вернісаж книжкових новинок». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська бібліотека – філія 8 для дорослих, майданчик перед біб-кою.

15:10 – Поетичні етюди «Душі моєї джерело» ( Л. Любарська). Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «АртМайстерня», (біб-ка № 3 для дітей).

15:20 – Фотомарафон Profi – тайм «Бібліотекар в об’єктиві «Твої бібліотеки поряд – вони працюють для тебе!». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська бібліотека – філія 8 для дорослих.

15:30 – Оnline майстер-клас від Алли Шушкевич. Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська міська бібліотека №4 для дорослих, Instagram сторінці bibl4.etnocenter.

15:40 – Відеокаст «Ляльковий балаганчик» (відеопрезентація мандрівного лялькового театру «Book-ширма»). Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-філія 4 для дітей.   

16:00 – Relax- читання «Увімкни бібліотеку». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, URBAN-бібліотека, майданчик перед біб-кою № 7 для дорослих.

16:00 – Літераквест. Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Instagram сторінці ternopilskacbs. (Центральна міська бібліотека), центральна частина міста.

16:40 – Віртуальна презентація  артбуку ЦДБ «ТЕРНОслов» – корабель мрій». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська Центральна дитяча бібліотека.

17:00 –  Музичний relax для бібліотекарів та читачів від Тернопільського муніципального духового «Оркестру Волі». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, перед біб-кою № 2 для дітей.

30 вересня

10:00 – Offline майстер-клас «Ілюструємо улюблену книгу». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «Розумний павучок», (біб-ка № 5 для дітей).

10:10 – Майданчик спілкування «Бібліотека: грані співпраці». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська бібліотека-філія 5 для дорослих.

10:20 – Offline  презентація кліпів «Тернопільський вальс», «Заспівай мені, мамо колискову» В. Карагодіна. Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-музей “Літературне Тернопілля”.

10:25 – Оnline презентація нового бібліотечного артбуку «Юні художники – скарб файного міста». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС., Блог «Книжкова тусовка», (біб-ка № 2 для дорослих).

10:30 – Книжковий фуршет з Галиною Шулим. Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «БібліоКут», (б-ка № 3 для дорослих).

 10:40 – Літературне рандеву  «Книги до кави». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська бібліотека – філія 8 для дорослих.

11:00 – Вітання представників міської влади для бібліотекарів з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС,  культурно-відпочинкова зона «Комплексне Трансфер-містечко».

11:30 – Відео-галерея «Книжкове дефіле: сучасні українські письменники». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «Розумний павучок», (біб-ка № 5 для дітей).

12:30 – Зустріч «Складаємо казочку як пазл з В. Семеняк». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Блог «Розумний павучок», (біб-ка № 5 для дітей).

13:00 – Вулична акція «Діалог про майбутнє». Перед біб-кою № 3 для дітей.

13:30 – Читацькі марципани  «Книжковий оптимізм: письменники – дітям». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-філія 4 для дітей.   

14:00 – Скетч – art «Відкрий у собі талант». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська бібліотека – філія 8 для дорослих.

14:10 – Цикл відеороликів «Діти про книги та бібліотеки». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-музей “Літературне Тернопілля”.

14:30 – Поетичні хвилини від учасника Всеукраїнського конкурсу «Вірш у кадрі» В. Мацикура. Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-музей “Літературне Тернопілля”.    

15:00 – Відео-мандрівка «Артбуки нашої бібліотеки». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська міська бібліотека №4 для дорослих, Instagram сторінці bibl4.etnocenter.

15:30 – Креатив-мікс «Пластилінові історії від письменниці, художниці, майстрині – Ганни Осадко». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Бібліотека-філія 4 для дітей.

16:00 – Прем’єра короткометражного фільму «Пакєт» режисера М. Мельника за підтримки Тернопільської кінокомісії.  Біб-ка № 5 для дорослих.

16:40 – Лекція: «Булінг та кібербулінг: як протидіяти». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, Тернопільська міська бібліотека №4 для дорослих, Instagram сторінці bibl4.etnocenter.

17:00 – Нагородження читачів бібліотеки-філії №3 для дітей (учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Мрійник року») «Читаю, мрію, малюю!». Перед біб-кою № 3 для дітей.

17:00 – Модний книжковий показ «ВООК -феєрверк». Стрим на Facebook сторінці Тернопільська міська ЦБС, URBAN-бібліотека.

17:30 – Віртуальний бібліофреш «Мандруємо літературною галактикою разом».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)