У Тернополі привітали та нагородили працівників туристичної галузі
Пн. 25 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі привітали та нагородили працівників туристичної галузі

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

27 вересня з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні у приміщення міської ради відбулося нагородження кращих представників туристичної індустрії Тернопільської громади.

Привітав присутніх зі святом та вручив Подяки міського голови і цінні подарунки заступник міського голови, секретар ради Віктор Шумада.

«Висловлюю щиру подяку вам за те, що забезпечуєте повноцінний відпочинок для тернополян та щоденно відкриваєте Тернопіль для туристів з інших регіонів та країн. Спільно з вами у нас ще багато роботи попереду, покликаної на збільшення туристичного потоку у Тернопіль, – зазначив Віктор Шумада. – Найближчими роками у місті заплановане створення декількох нових великих об’єктів, які допоможуть популяризувати Тернопіль як серед вітчизняних, так і іноземних туристів. Серед них: «Водна арена «Тернопіль»», де уже в 2022 році заплановано провести Чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное, «Палац спорту» на 3 тис. сидячих місць, де проводитимуться всеукраїнські та міжнародні змагання. Окрім того, уже є розроблений проєкт реконструкції Дального пляжу з облаштуванням рекреаційної зони та проєкт облаштування сучасного міського парку площею 10,5 га».

Віктор Шумада побажав працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, процвітання у професійній діяльності та багато вдячних і задоволених туристів.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)