У Тернополі розпочалися тренінги проекту «Менеджмент 24/7» (фото, відео)
Сб. 30 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі розпочалися тренінги проекту «Менеджмент 24/7» (фото, відео)

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У ці дні у Тернополі відбуваються тренінги спеціального проекту «Менеджмент 24/7», де безкоштовно навчають як організувати музичну подію, таку приміром як масштабний фестиваль.

Зокрема, 50 учасників тренінгу з різних областей України опанують знання як правильно складати заявки на гранти, де шукати партнерів заходу, вивчатимуть планування події та фінансування самого фестивалю, а також презентуватимуть свої заявки. Тренерами даного заходу є організатори найбільших фестивалів України, таких як «Файне місто», «Республіка», «Ї» та інші.

«Такі тренінги ми організовуємо вперше, – розповів Максим Черкашин, ініціатор тренінгів у Тернополі. – Захід проводимо спільно з Українським культурним фондом. Так, протягом трьох днів ми будемо навчати 50 осіб, а сам же проект складається з 5-ти сесій. До кінця листопада плануємо залучити до проекту близько 250 учасників».

Серед учасників навчання здебільшого зібралися практики, які хочуть вдосконалити свої знання щодо навичок організації успішної музичної події.

«Хочеться навчитися правильно написати проект, подавати заявку, – розповіла Аліна Мацаєнко, учасниця тренінгу з Кіровоградської області. – Я вперше на таких навчаннях, але думаю, що мої знання знадобляться для того, щоб об’єднати представників нашої ОТГ задля організації музичного фестивалю у регіоні».

Детальніше у сюжеті UA.Тернопіль за посиланням тут

https://youtu.be/DLe9BBFhJw4

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)