У Тернополі рятувальники з армійцями провели пожежно-тактичні навчання
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі рятувальники з армійцями провели пожежно-тактичні навчання

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Безпека у місті  найпріоритетніше завдання.

На території артилерійської військової частини А3215, рятувальники з армійцями провели пожежно-тактичні навчання. Після надходження відповідного повідомлення на пункт зв’язку військової частини, до місця умовної пожежі було направлено чергову зміну пожежного розрахунку військовиків. Разом з тим, черговий по частині повідомив про виникнення пожежі рятувальників першої державної пожежно – рятувальної частини міста Тернополя.

Вогнеборці оперативно прибули на місце виклику. Перед початком гасіння умовної пожежі, здійснювалась розвідка середовища виникнення вогню, евакуація особового складу, надання допомоги потерпілим, які отримали отруєння у задимлених приміщеннях.

За словами начальника служби пожежної безпеки військової частини, молодшого лейтенанта Володимира Жеребецького: «Метою навчань було практичне відпрацювання гасіння пожежі та вдосконалення порядку взаємодії органів управління і сил, які залучаються до оперативного реагування. Розрахунки із завданням справилися добре, умовну пожежу вдалось локалізувати за короткий проміжок часу».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)