У Тернополі шукають кращу ескіз-ідею, якою замінять літак на "Східному"
Сб. 28 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Літак на Східному

У Тернополі шукають кращу ескіз-ідею, якою замінять літак на “Східному”

Літак на Східному
Літак на Східному

Конкурс на кращу ескіз-ідею композиції при вході в парк «Національного відродження» оголосили в Тернополі. Триватиме він з 12 лютого по 12 квітня 2017 року. Композиція має замінити  «Літак МІГ-17».

Як повідомили в міській раді, до участі у відкритому конкурсі запрошуються фахівці, авторські колективи, які подадуть на конкурс проекти, що відповідають умовам. При проектуванні слід врахувати соціальну значимість об’єкту та його функціональність.

 – Реєстрація учасників конкурсу та видача конкурсної документації проводиться за адресою: м. Тернопіль бул. Т.Шевченка, 1, 3 пов., тел. 42-06-72 з 10.00 до 12.00 год. (kultura_mr.ter@ukr.net). Для визначення кращих пропозицій встановлюється призовий фонд у сумі 20 000 грн, – зазначається в повідомленні.

Читайте також: В Тернополі на “Святі зими” влаштують змагання серед парапланеристів

Зокрема, переможець отримає 5 000 грн., Також є ще друга премія  – 3 000 грн. та третя – 2 000 грн. Окрім того на учасників чекають заохочувальні премії у розмірі 5 000 грн. Оцінюватимуть проекти заслужені архітектори України, фахівці у сфері художніх та архітектурних проектів.