У Тернополі стартує проект «Перш ніж померти»
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі стартує проект «Перш ніж померти»

проектВідкриття стіни «Перш ніж померти» відбудеться 4 жовтня о 13 годині в арці біля кав’ярні «Карма Кави», що на Валовій, 5. Це міжнародний інтерактивний мистецький проект до якого вже долучилися понад 73 країни світу. Його проводять тернопільські активісти спільно з Тернопільським державним медичним університетом за підтримки Тернопільської міської ради, кав’ярні «Карма Кава» та дизайнерської студії «Just Аrt».

  «BeforeIDie» – міжнародний інтерактивний мистецький проект, який запрошує людей поділитися власними особистими цілями та мріями серед усіх прошарків населення різних куточків світу. В 2011 році після втрати близької людини, CandyChang, яка проживала в містечку Новий Орлеан, задумалася над цінністю часу – одного з найважливіших ресурсів, що дається кожному з нас. Використавши, спотворену роками стіну покинутого будинку, вона перетворила її у витвір мистецтва, написавши «BeforeIdie,Iwantto…» («Перед тим як я помру, я хочу…»). Будь-хто міг взяти шматок крейди і поділитись своєю мрією. Наступного дня на стіні вже не було вільного місця.

З тих пір, близько 1 000 стін «BeforeIdie» були створені в більш ніж в 70 країнах і на 36 мовах по всьому світу. Проект набуває все більшої та більшої популярності.

Згадавши про свої мрії, компанія студентів з Тернополя вирішила приєднатися до глобального проекту «BeforeIDie», в рамках якого кожен прохожий на вулиці Валовій зможе вкотре задати собі питання, що насправді для цього є цінним і поділитися частинкою своїх мрій з іншими. Під час відкриття стіни відбудеться збір коштів для операції на зір студентці ТДМУ.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)