У Тернополі триває ремонт у тринадцяти дворах, проїздах та на восьми об’єктах благоустрою
Пн. 13 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі триває ремонт у тринадцяти дворах, проїздах та на восьми об’єктах благоустрою

Капітальні ремонти у Тернополі тривають. На даний час у місті ремонтують тринадцять дворів, проїздів та вісім об’єктів благоустрою. Під час традиційного ранкового об’їзду міста очільник Тернополя Сергій Надал особисто перевіряє стан виконання ремонтних робіт.

Також за останній тиждень розпочався ремонт дамби тернопільського ставу та тротуару на вулиці Карпенка. Окрім того, підрядні організації завершили ремонт проїзду від бульваруШевченка, 10 до вулиці Сагайдачного.

Зазначимо, що капітальний ремонт доріг триває за адресами: вул. Січових Стрільців, ремонт шляхопроводу на вул. Бродівській, ремонт дамби тернопільського ставу.

 Ремонт проїздів та прибудинкових територій триває за адресами: двір на вул. Тарнавського, 1, двір на вул. Л. Курбаса, 9, Хмельницького, 29, 31, 33, Довженка – вул. Протасевича, 22,Вербицького, 4, Д.Галицького, 6, двір на вул. Протасевича, 14, вул. Лесі Українки,1, проїзд на вул. Л. Курбаса – вул. Л. Курбаса, 9, проїзд від пр. Ст.Бандери, 92 до вул. Протасевича, двір на пр. Злуки, 31, двір на вул. Володимира Великого, 10, двір вул. Новий Світ, 4.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)