У Тернополі триває онлайн-проєкт з відкритих даних «Open Data Campus»
Нд. 17 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі триває онлайн-проєкт з відкритих даних «Open Data Campus»

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

В зв’язку із запровадженням карантину, вперше програма навчання роботи з відкритими даними Open Data Campus відбувається онлайн.

Триватиме навчання до 26 квітня, і впродовж усього тижня учасники працюватимуть з відкритими даними Тернополя.

Загалом на захід зареєструвалися більше 40 учасників – студентів, представників ОТГ, бізнесу, громадського сектору з різних міст, які разом із досвідченими спікерами та менторами працюватимуть над створенням на основі відкритих даних корисних сервісів, проектів, які зроблять життя мешканців ще більш комфортним.

«Розвиток відкритих даних є одним із пріоритетів у роботі Тернопільської міської ради. Це є основою для кращої співпраці між органами державної влади будь-якого рівня і громадянами. Водночас, це додатковий показник для інвесторів, а для мешканців – це відкритість і прозорість, – зазначає міський голова Сергій Надал. –  У Тернополі прийнята і діє «Концепція розвитку відкритих даних», у 2019 році наше місто приєдналося до Міжнародної хартії відкритих даних. А сьогодні триває аудит даних, щоб ще якісніше працювати в даному напрямку».

Під час першого онлайн-спілкування учасників та менторів кемпу аналітик програми «Дані для міста» ГО «Агенція журналістики даних» Богдан Тишкевич зазначив, що минулого року Тернопіль отримав нагороду Open Data Award як місто, яке є найбільш прозорим в Україні і оприлюднює відкриті дані з найвищою якістю.  А керівниця напрямку відкритих даних проєкту «Open Data Campus» Катерина Оніліогву додала, що впродовж останніх чотирьох років тенденції у роботі проєкту помітно змінилися, проте мета заходу залишається незмінною – навчити новаторів у сфері відкритих даних користуватися усіма інструментами для аналізу та візуалізації даних.

До слова, проєкт «Open Data Campus» відбувається завдяки фонду «Євразія», команді Texty.org.ua, Міністерству цифрової трансформації, USAID та UKaid.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)