Тут тернополянам допоможуть вирішити найбільшу проблему цього року
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тут тернополянам допоможуть вирішити найбільшу проблему цього року

resursn_centerЗ 15 квітня у Тернополі розпочинає свою роботу Ресурсний центр підтримки ОСББ з питань чистої енергії, де тернополяни зможуть отримати корисну інформацію щодо діяльності ОСББ та питань енергомодернізації та енергоефективності.

Міський голова Сергій Надал розповідає, що у Тернополі сьогодні більше 1300 багатоквартирних будинків. Враховуючи те, що з 1 липня зміниться система обслуговування житла, то людям необхідно або створювати ОСББ, або будинкам назначатимуть управителів.

«Зберегти житло у належному стані, забезпечити його належним обслуговуванням — наша головна задача на найближчі півроку. Саме цій меті служитиме ресурсно-інформаційний центр. Тут надаватимуть тернополянам консультації представники банків, виробники енергоефективного обладнання, фахівці ЖКГ та діючих у місті ОСББ. Вони розповідатимуть, як створити ОСББ, як управляти будинком, як утеплити будинок і т.д. Окрім того, ми хочемо допомогти усім ОСББ отримати енергетичний паспорт, у якому буде проаналізовано, скільки споживається енергії, як можна зекономити і т.д.», – каже Сергій Надал.

Цей та інші проекти, які пов’язані з реформою ЖКГ, термомодернізацією стали реальністю за допомоги закордонних партнерів з USAID. За це міський голова висловив їм подяку від імені громади Тернополя.

«Я закликаю представників ОСББ та управляючих звертатися до ресурсного центру. Переконаний, що Тернопіль може стати одним із зразкових центрів реформування системи обслуговування будинків. У нас є позитивні зміни у питанні термомодернізації, що вже дозволяють людям економити, – додає міський голова. – Тепер прийшов час постійної, регулярної, спільної роботи. Тільки таким чином ми зможемо досягнути високих стандартів обслуговування, зберегти наше житло у належному стані та забезпечити чистоту, тепло і затишок».

Ресурсний центр підтримки ОСББ з питань чистої енергії знаходиться на вул. Коперника,1 (1 поверх) в управлінні ЖКГ.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)