У Тернополі учасники бойових дій можуть безкоштовно пройти томографічне обстеження
Нд. 1 Серпня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі учасники бойових дій можуть безкоштовно пройти томографічне обстеження

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У КП «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» ТМР учасники АТО/ООС можуть безкоштовно пройти томографічне обстеження на сучасному медичному обладнанні.

«Зараз цей діагностичний центр – один з найкращих у нашому місті. Розташований він на вулиці Руській, 47, на базі колишньої залізничної поліклініки, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Ми закупили сюди нове діагностичне обладнання. Тут працює сучасний 32-зрізовий комп’ютерний томограф, який дає можливість робити якісні обстеження. Окрім того, ми провели у лікувально-діагностичному центрі капітальний ремонт із заміною вікон, дахового покриття, системи опалення та водопостачання, а також повністю комп’ютеризували заклад».

Комп’ютерний томограф дозволяє провести детальне медичне обстеження усіх органів та систем, при цьому променеве навантаження на пацієнта, завдяки новітньому обладнанню, знижується на 75%. Аби скористатися послугою центру, необхідно записатися у реєстратурі за номером (0352) 47-22-98 або завітати у Центр на вулицю Руську, 47.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)