У Тернополі вдосконалять інформаційні таблички для туристів за допомогою 3D-технологій (Відео)
Пт. 28 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі вдосконалять інформаційні таблички для туристів за допомогою 3D-технологій (Відео)

Джерело: ТеНьюз
фото з мережі інтернет

У 2019 році вдосконалять інформаційні таблички для туристів. До них додадуть: шрифт Брайля, доступ без інтернету і 6 мов. Тернопіль – місто 3d інновацій. Кількість туристів зростає щороку.

Задля комфортного перебування та точного інформування в Тернополі з’являться : мобільний додаток “Міста Тернополя”, доповнена реальність, а також віртуальний гід – Ян Тарнавський.

Саме такі технології, будуть збільшувати потік туристів, переконані в туристичному центрі. Рік тому Тернопіль почав співпрацю із проектом “Moreninfo”. Завдяки цьому проекту у нашому місті з’явились інформаційні таблички визначних місць.

Михайло Дьомшин – керівник проекту “MORENINFO”: “3 основні задачі, які ми вирішуємо, це : ми допомагаємо орієнтуватися туристу на місці, допомагаємо місту розвивати свою айдентику, і найголовніше – ми даємо статистику міста, щоб можна було зрозуміти хто сюди приїжджає та скільки людей”. Тепер ці таблички будуть ще зручнішими, до них додадуть: шрифт Брайна, доступ без інтернету, 6 мов та доповнену реальність. Тиждень тому, на сесії Тернопільської міської ради прийняли нову програму розвитку туризму на майбутні 2019 -2021 роки.

Юрій Дайнека – начальник управління стратегічного розвитку міста тернопільської міської ради: “Ми отримали дуже хороші показники по скануванню даних таблиць. Тобто, це те, що людям, гостям міста цікава дана інформація”. 3 тернопільські таблички увійшли в ТОП -10 рейтингу зі всієї України. Одна з них – навіть у трійці найпопулярніших.


Джерело: ТеНьюз


Загрузка...Loading...