У Тернополі відбудеться Бібліофест
Чт. 21 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі відбудеться Бібліофест

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

З 25 по 27 вересня у Тернополі проходитиме дев’ятий щорічний бібліотечний фестиваль «Бібліофест: Бібліотеки -громаді. Відкритий простір».

Впродовж трьох днів у Центральній міській бібліотеці, Центральній дитячій бібліотеці, а також у міських бібліотеках-філіях, діятимуть різноманітні  виставки-інсталяції, презентації книжок, майстер-класи, афтограф-сесії та ще багато цікавих локацій.

Урочиста частина відбудеться в Українському Домі «Перемога» 25 вересня о 10:00 год. На гостей свята чекає: встановлення рекорду, пісочні анімації, літературний батл, робота інтерактивних майстерень та презентація нової колекції арт-буків “Тернопіль на кінокарті України”.

26 вересня у бібліотеці-філії №8 для дорослих відбудеться підбиття підсумків реалізації проєкту “Можливості-обмежені, здібності безмежні” «Громадського бюджету 2019». Початок о 10:00 год.

27 вересня у бібліотеці-філії №5 для дітей найменші тернополяни матимуть змогу побачити оновлену бібліоплатформу “БібліоLand – країна фантазій, читання та творчості”, а також ознайомитися з ляльками з приватної колекції художниці Наталії Басараб. 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)