У Тернопільському національному медичному університеті стартував Перший Галицький хірургічний форум У розшуку перебуває чоловік, який в тернопільському магазині побив двох людей Які умови в закладах для важкохворих Тернопільщини (Відео) Жорстоко побили і залишили помирати: тернополяни збирають кошти для порятунку песика Наркобізнес у Тернополі організували власник і відвідувачі спортклубу Громадські організації готові об’єднати тернополян заради розвитку міста До відома тернополян: змінили ставки зборів пенсійного страхування за першу реєстрацію транспортного засобу Педіатри дитячої міської лікарні радять, як вберегти дитину від грипу Тернопіль – молодіжна столиця України 2020, і сьогодні цей статус урочисто передали нашому місту На Тернопільщині триває проєкт «Школа майбутнього пенсіонера» Уряд назвав дві міські лікарні Тернополя, які отримали статус «Опорний заклад» Тернопіль офіційно став “Молодіжнею столицею України 2020” В «Школі Християнського Аніматора» в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії діляться досвідом Тернопіль знову здивував Україну: зафіксовано низьку епідемічну активність грипу та ГРВІ в порівняні з іншими областями країни У Тернополі триває обрізка аварійних дерев

У Тернополі відбулася бізнес-конференція


7 листопада у Тернополі стартувала II Міжнародна конференція  «Бізнес-ризики у динамічному глобальному середовищі (BRCDGV 2019)», метою якої є розгляд проблем та перспектив інтеграції України у світове економічне співтовариство через налагодження співпраці в діловій, освітній та науковій сферах.

Участь у заході взяли представники Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру міжнародної освіти, посольств, центральної та місцевих влад Республік Індії та Польщі.

Привітав учасників та організаторів міжнародної конференції у Тернополі міський голова Сергій Надал, зазначивши, що для нас є великою честю приймати на сьогоднішньому заході почесних гостей з Індії – країни, яка  демонструє швидке економічне зростання, та Польщі – держави, міста якої давно є добрими партнерами та побратимами Тернополя.

«Україна вже давно є учасником міжнародних економічних відносин, а завдяки розширенню торгівлі з країнами Європейського союзу та Сходу, впродовж останніх років участь України у міжнародній економіці лише зростає, – відзначив Сергій Надал. – Проте сьогодні ми живемо в час, коли швидкими темпами розвиваються інформаційні та цифрові технології, в час глобальної конкуренції, коли між собою конкурують не лише підприємства чи фірми, а й міста та країни. І лише той, хто буде володітиме найсучаснішими технологіями та знатиме досвід своїх партнерів, буде успішно розвиватися».

У своєму вітальному слові міський голова також зазначив, що Тернопіль сьогодні успішно і динамічно розвивається, має надзвичайно високий науковий, інвестиційний і бізнесовий потенціал та успішно використовує сучасні технології. І лише завдяки добрій співпраці між освітянами, бізнесменами і представниками влади у місті вдається реалізовувати нові успішні проєкти та програми.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.
Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!