У Тернополі відбувся майстер-клас кулінарного проекту “Смакуємо по-особливому”
Нд. 7 Березня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі відбувся майстер-клас кулінарного проекту “Смакуємо по-особливому”

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Третій майстер-клас кулінарного проекту «Смакуємо по-особливому» провели у Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації. Впродовж місяця вихованці центру разом з учнями й студентами-волонтерами навчалися мистецтву кулінарії у професійно обладнаній студії під керівництвом шеф-кондитера Марії Левенець.

«Завдяки цьому вже починає формуватися ряд позитивних змін: налагоджується більш тісна і дружня комунікація між молоддю з інвалідністю і студентами, підвищуються їхні практичні навчики в області кулінарії, покращуються шанси учаників самореалізуватися в даній галузі у майбутньому», — радіють успіхам працівники Центру. 

Третій майстер-клас кулінарного проекту «Смакуємо по-особливому» створив чудовий настрій для всієї команди Центру.

 «Наша молодь з великим заохоченням відвідує кулінарну майстерню та з нетерпінням чекає, щоб освоїти навички з виготовлення нового смаколика. Робота цього разу базувалась на концентрації, акуратності та фантазії», — зазначають організатори. 

Допомагали вихованцям Центру студенти Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, які брали на себе складніші процеси й студентки ДВНЗ Тернопільського коледжу харчових технологій та торгівлі.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)