У Тернополі відбувся турнір присвячений пам’яті героїв Небесної сотні
Пн. 26 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі відбувся турнір присвячений пам’яті героїв Небесної сотні

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

22-23 лютого у приміщенні спортивно-оздоровчого комплексу «Політехнік» проводився турнір з міні-футболу присвячений пам’яті героїв Євромайдану.

Розпочали гру із хвилини мовчання, в пам’ять про полеглих героїв лунали вірші, а священнослужителі Троїцького духовного центру на чолі з отцем Миколою Зінкевичем помолились за упокій душ загиблих учасників революції Гідності та окропили освяченою водою учасників гри та усіх присутніх.

«Такий турнір вже вп’яте проводить в Тернополі, тому, символічно, що в нас в ті дні, коли вся країна вшановує події Майдану і пам’ять героїв Небесної Сотні – простих українських хлопців, які віддали своє життя стоячи на майдані за честь і гідність українського народу, – зазначив міський голова Сергій Надал. – Ви показуєте приклад всім, як з користю для здоров’я можна проводити час. Зараз, як ніколи, країні потрібні сильні і здорові люди, а, власне, фізичне виховання, фізкультура і спорт цьому сприяє!»

Очільник міста передав команді-переможцю футбольний м’яч, який є символом чемпіонату світу в Бразилії. Також під час урочистої частини Сергій Надал вручив грамоту за активну участь в турнірі з футзалу команді «Сильна Галичина».

Підведення підсумків та нагородження переможців відбулося 23 лютого в приміщенні спорткомплексу «Політехнік».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)