Викрито колишнього бойовика «ЛНР», який понад чотири роки переховувався від правосуддя Декілька днів у Тернополі відбуватиметься видовищний бій Віктоp Овчаpук: «Омитий кpов’ю багатьох поколінь геpоїв, сувеpенітет нашої деpжави – безцінний для усіх укpаїнців» Будівельна компанія «Матла» вітає тернополян з Днем Незалежності Тернопіль має ще одне місто-партнер за кордоном Вітання очільника Тернополя Сергія Надала з Днем Незалежності «Деpжавний Пpапоp Укpаїни є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – Віктоp Овчаpук У Тернополі люди збували наркотики, придбані за підробленими лікарськими рецептами Тернопіль затвердив документ, який розробив спільно з ОБСЄ На Тернопільщині покарають громадянина, що незаконно облаштував штучну водойму У Тернополі навчають найкраще в Україні! (рейтинги) 3-річна Надійка з Бучацького району потребує допомоги після видалення пухлини «Деpжавний Пpапоp Укpаїни є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – Віктоp Овчаpук Стало відомо, де у Тернополі діяв бордель 254 препарати, із них 72 є безкоштовними, відтепер доступні для тернополян

У Тернополі відомі ставки податків та зборів на наступний рік


На черговій сесії Тернопільської міської ради депутатами встановлено розміри місцевих податків та зборів на території Тернопільської міської територіальної громади, які вводяться у дію з 1 січня 2020 року.

«У зв’язку з тим, що до нас приєдналися вісім населених пунктів, сьогодні прийнятий новий розмір податків, який буде діяти в межах цих населених пунктів уже з наступного року. Зокрема, ставка податку для житлової  нерухомості для фізичних осіб встановлена в розмірі 0,1% мінімальної заробітної плати за м2, а для юридичних осіб – в розмірі 0,3%. Для нежитлової нерухомості у цих населених пунктах ставки податку встановлені в розмірі 0,5%, – зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал. – Відповідно до прийнятого рішення, на рівні 2019 року залишиться розмір пільг зі сплати податку на нерухоме майно та  зі сплати земельного податку. Відповідний проект рішення був розроблений за регуляторною процедурою та пройшов громадське обговорення».

Слід відмітити, що на рівні 2019 року у межах міста Тернополя залишаються і ставки місцевих податків і зборів. Так, ставка збору за місця для паркування транспортних засобів становить 0,02% мінімальної зарплати, єдиного податку –  10% прожиткового мінімуму для І групи платників податку та 20% від мінімальної заробітної плати для платників  ІІ групи.

Незмінними залишилися і ставки туристичного збору, транспортного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що нараховуватимуться фізичним та юридичним особам у місті Тернополі.

Відповідно до Податкового кодексу України, ставки земельного податку  є єдиними як для міста так і для села і встановлені за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено та за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативно-грошову оцінку яких не проведено, окремо для юридичних та фізичних осіб в залежності від функціонального призначення.

Зокрема:

  • за землі сільськогосподарського призначення ставку земельного податку   встановлено в розмірі від 0,3% до 0,7%;
  • за землі житлової забудови, грошова оцінка яких проведена,  – в розмірі 0,3%;
  • за землі житлової забудови, грошова оцінка яких не проведена, – в розмірі 1%;
  • за землі громадської забудови, природно заповідного фонду, землі оздоровчого призначення, рекреаційного призначення, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони, землі запасу, резервного фонду, загального користування, ставки затверджені в розмірі 1%;
  • за землі історико-культурного призначення – 1,5%;
  • за землі лісогосподарського призначення – 0,1% від нормативно грошової оцінки;
  • за землі водного фонду, грошова оцінка яких проведена, ставка податку становить 1% від нормативно грошової оцінки,
  • за землі водного фонду, грошова оцінка яких не проведена, – в розмірі 0,3%.

Незмінними залишилися ставки орендної плати за землю, які встановлені відповідно до їх функціонального використання.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!