На Тернопільщині рятували жиловий будинок від вогню Тернополян продовжують штрафувати за куріння у громадських місцях Чи не вперше! На Тернопільщині засудили чоловіка, який пропонував хабар У Тернополі практично у центрі міста спіймали наркомана Керівник Креатор – Буду з робочим візитом в Іспанії на виробництві компанії «Fermator» У Тернополі знищують небезпечний борщівник Богослужіння під канонаду пострілів. Історія священика з Тернопільщини (Відео) Триває будівництво Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена «Тернопіль»» Королівство равликів на Тернопільщині (Відео) На Тернопільщині судитимуть людей, які “додумалися” у заповідному фонді різати дерева Серед фаворитів на окрузі з центром в Зборові першого зареєстрували Чайківського. У Тернополі відкриють унікальний заклад харчування (Відео) Із кави, монет, доларів тернополянка створює розкішні дерева У Тернополі цвіте дерево, яке рятує практично від усіх хвороб Випускники Тернопільщини вже можуть дізнатися результати ЗНО

У Тернополі відомі ставки податків та зборів на наступний рік


На черговій сесії Тернопільської міської ради депутатами встановлено розміри місцевих податків та зборів на території Тернопільської міської територіальної громади, які вводяться у дію з 1 січня 2020 року.

«У зв’язку з тим, що до нас приєдналися вісім населених пунктів, сьогодні прийнятий новий розмір податків, який буде діяти в межах цих населених пунктів уже з наступного року. Зокрема, ставка податку для житлової  нерухомості для фізичних осіб встановлена в розмірі 0,1% мінімальної заробітної плати за м2, а для юридичних осіб – в розмірі 0,3%. Для нежитлової нерухомості у цих населених пунктах ставки податку встановлені в розмірі 0,5%, – зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал. – Відповідно до прийнятого рішення, на рівні 2019 року залишиться розмір пільг зі сплати податку на нерухоме майно та  зі сплати земельного податку. Відповідний проект рішення був розроблений за регуляторною процедурою та пройшов громадське обговорення».

Слід відмітити, що на рівні 2019 року у межах міста Тернополя залишаються і ставки місцевих податків і зборів. Так, ставка збору за місця для паркування транспортних засобів становить 0,02% мінімальної зарплати, єдиного податку –  10% прожиткового мінімуму для І групи платників податку та 20% від мінімальної заробітної плати для платників  ІІ групи.

Незмінними залишилися і ставки туристичного збору, транспортного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що нараховуватимуться фізичним та юридичним особам у місті Тернополі.

Відповідно до Податкового кодексу України, ставки земельного податку  є єдиними як для міста так і для села і встановлені за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено та за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативно-грошову оцінку яких не проведено, окремо для юридичних та фізичних осіб в залежності від функціонального призначення.

Зокрема:

  • за землі сільськогосподарського призначення ставку земельного податку   встановлено в розмірі від 0,3% до 0,7%;
  • за землі житлової забудови, грошова оцінка яких проведена,  – в розмірі 0,3%;
  • за землі житлової забудови, грошова оцінка яких не проведена, – в розмірі 1%;
  • за землі громадської забудови, природно заповідного фонду, землі оздоровчого призначення, рекреаційного призначення, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони, землі запасу, резервного фонду, загального користування, ставки затверджені в розмірі 1%;
  • за землі історико-культурного призначення – 1,5%;
  • за землі лісогосподарського призначення – 0,1% від нормативно грошової оцінки;
  • за землі водного фонду, грошова оцінка яких проведена, ставка податку становить 1% від нормативно грошової оцінки,
  • за землі водного фонду, грошова оцінка яких не проведена, – в розмірі 0,3%.

Незмінними залишилися ставки орендної плати за землю, які встановлені відповідно до їх функціонального використання.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.


Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!