У Тернополі відзначили відновлення Незалежності Республіки Польща
Чт. 9 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі відзначили відновлення Незалежності Республіки Польща

Вчора Тернопіль відвідав Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Беата Бживчи з нагоди відзначення 97-ї річниці відновлення Незалежності Республіки Польща в нашому місті.

Україна-Польща«День Незалежності Польщі – це свято, яке об’єднує поляків у різних куточках світу. У цей день ми відчуваємо єдність між собою, незалежно від політичних переконань та віросповідання. Між Польщею та Україною тісні зв’язки і ми дуже раді тому, що у цей день радість святкування українці розділяються разом із нами. Ми, поляки, підтримуємо Україну на шляху до євроінтеграції і бачимо, що ваша держава зробила чимало кроків на цьому шляху. Тепер ми чекаємо, щоб Україна стала повноправним членом ЄС. Думаю, що незабаром це буде можливо», – зазначив консул.

В свою чергу очільник Тернополя Сергій Надал від імені громади міста привітав весь польський народ з величним національним святом та подякував дипломатам за послідовну підтримку України на шляху європейської інтеграції.

«Для нас Польща є уособленням патріотизму і традиційних європейських демократичних цінностей. Вони стали базою ефективних економічних, політичних, соціальних реформ. Бачимо добрі плоди наших обмінів у всіх сферах розвитку міста. Ми вдячні за відкритість, готовність ділитись досвідом і допомагати. Для багатьох українців загалом і тернополян зокрема Польща є частиною родинної та особистої історії. Українців і поляків пов’язує минуле. Українці і поляки сьогодні будують майбутнє, у якому пануватимуть дружба і мир, взаємодія і співпраця, взаємна підтримка, спільне долання викликів часу», – відзначив Сергій Надал.

Зазначимо, сьогодні Тернопіль активно співпрацює з польськими партнерами – містами  Хожув, Тарнув, Ельблонг, Радом, також нас пов’язує співпраця з Краковом, Нисою, Бжегом, Любліном, Новим Томишлем.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)