У Тернополі виконали програму економічного і соціального розвитку Тернопільської громади за 2019 рік
Чт. 9 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі виконали програму економічного і соціального розвитку Тернопільської громади за 2019 рік

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Депутатам представили інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку Тернопільської громади за 2019 рік

На черговій 47-ій сесії Тернопільської міської ради депутатам представили інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку Тернопільської громади за 2019 рік.

«Підсумовуючи 2019 рік варто відзначити, що економіка громади, в цілому, демонструкє позитивну динаміку, – зазначає міський голова Сергій Надал. – За останній рік збільшилася кількість субєктів малого та середнього підприємництва, юридичних осіб. За останній рік створено понад 4000 нових робочих місць, а розмір середньомісячної заробітної плати у грудні 2019 року становив 9871,0 грн.».

Також зріс обсяг реалізованої продукції переробної промисловості на 5,1%. Зросла кількість інвестицій в міську економіку. У 2019 році вкладено в економіку громади 3400,0 млн грн капітальних інвестицій.

Тернополю підвищено рейтинг інвестиційної привабливості міста Тернопіль з рівня invА- до invА, а кредитний рейтинг Тернополя підтверджено на рівні uaВВВ+ з прогнозом «стабільний».

Додамо, що другий рік поспіль спостерігається природній приріст населення у Тернополі, а  середня тривалість життя збільшилася і становить 74 роки. Населення громади молодшає, зокрема спостерігається збільшення частки населення молодшого за працездатний вік з 17,1 до 17,4.

З повним текстом рішення «Про  виконання Програми економічного і соціального розвитку Тернопільської громади за 2019 рік» можна ознайомитися на сайті Тернопільської міської ради у розділі «Сесія/Рішення сесії».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)