У Тернополі викрили молодиків, які організували наркобізнес
Нд. 20 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі викрили молодиків, які організували наркобізнес

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Троє жителів міста організували бізнес з продажу наркотиків методом «закладок»Започаткував незаконні заробітки раніше судимий місцевий мешканець, 1995 року народження. Чоловіка неодноразово притягували до відповідальності за незаконне зберігання наркотиків та хуліганство.
Ще у 2020 році він влаштувався кур’єром на два сайти і почав заробляти тим, що розвозив та закладав на території міста наркотичну сировину. В асортименті тернополян був весь спектр наркотиків – солі, марихуана, амфетамін, ЛСД, гашиш. Кожен відповідав за свою ділянку роботи: організатор разом з одним зі спільників замовляв та закладав згортки із сировиною, інший – забезпечував технічний супровід – обробляв фотографії та коректував геолокації з товаром.

У ході розслідування в помешканні одного із закладчиків працівники поліції виявили невеличку лабораторію з вирощування коноплі, облаштовану сучасною технікою. У хлопців вилучили банківські картки, записники, сотню готових для продажі закладок та близько 100 грамів ще не фасованих наркотиків.

Встановлюють оперативники шляхи надходження наркосировини, власників інтернет-магазинів, а також клієнтів підозрюваних. Триває слідство.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)