У Тернополі виявили автомобілі з підробленими документами
Пт. 27 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі виявили автомобілі з підробленими документами

Тернопільські патрульні виявили двох водіїв, котрі мали реєстраційні документи на автівки з ознаками підробки

Вчора, патрулюючи по вулиці Патріарха Мстислава, інспектори виявили та зупинили автомобіль Honda, за порушення правил дорожнього руху. В ході спілкування з водієм, поліцейські помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували чоловікові пройти огляд на стан сп’яніння в найближчому медичному закладі, на що той відмовився. Окрім того, під час перевірки документів, інспектори виявили ознаки підробки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. На місце події слідчо-оперативну групу, для подальшого з’ясування обставин цієї події. Інспектори ж склали на водія протокол за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП, винесли постанову за ч.2 ст. 122 (проїзд перехрестя на заборонювальний сигнал світлофора) КУпАП та направили транспортний засіб на арешт майданчик.

Інша подія мала місце сьогодні, близько 13-ї години. Під час несення служби на карантинному пункті пропуску, інспектор зупинив автомобіль BMW, який перебув в розшуку, як такий, що, ймовірно, причетний до дорожньо-транспортної пригоди.

В ході спілкування з водієм та перевірки документів, поліцейський виявив ознаки підробки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Відносно встановленої інформації водій відмовився надавати будь-які пояснення, тож інспектор викликав на місце події слідчо-оперативну групу, які надалі з’ясовуватимуть обставини цієї події.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!