У Тернополі вже працює культовий заклад громадського харчування
Пт. 10 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі вже працює культовий заклад громадського харчування

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

«Життя повернулося у Тернопіль! «Стара піцерія» запрацювала!», — пише у мережі «Фейсбук» Роман Безкостий. Тернополяни такій новині неабияк зраділи, адже це улюблений заклад громадського харчування не одного покоління містян.

На час карантину «Стара піцерія», що на вул. Шашкевича, як і решта закладів в Тернополіі не працювала. Але сьогодні її двері знову відкриті для тих, хто хоче дешево і смачно поїсти.

Нагадаємо, наприкінці червня 2018 року найпопулярнішу і водночас найдавнішу у Тернополі “Стару піцерію” зачинили на ремонт. Тернополяни увесь цей час лише здогадувались що саме змінять у закладі, подейкували, що його зовсім хочуть закрити, адже до того піцерію відвідав телеведучий програми “Ревізор” Микола Тищенко, який не тільки не дав відзнаки, а й порадив працівникам закладу звернутися до дирекції з вимогою оновити приміщення, кухню та осучаснити культовий заклад Тернополя.

До його порад таки прислухалися. Втім, особливих нововведень в меню не ввели. Тернополяни кажуть, що це й на краще. Адже в цьому і є «сам сік», коли в меню з наїдків лише піца, спагеті і бульйон, рецептура яких довгими роками тримається в строгому секреті.

Джерело: Тернополяни


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)