У Тернополі вже є перший кандидат на посаду мера
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі вже є перший кандидат на посаду мера

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Відомий борець з корупцією Олексій Станько балотуватиметься на посаду міського голови Тернополя.

Його кандидатуру одноголосно підтримали на з’їзді політичної партії «Громадянський рух “Хвиля”» у Києві, – пише Ровесник.

Олексій Станько добре знає усі проблеми Тернополя, адже понад сім років активно бореться із корупцією, гральним бізнесом та незаконними забудовами. Майже щодня він відправляє інформаційні запити в різні державні установи. З чималим багажем досвіду та планами розвитку здорової політики він готовий розпочати боротьбу за місце народного мера Тернополя.

– Останні декілька років мені випала нагода працювати із справжніми професіоналами, людьми, які написали антикорупційне законодавство України. Я щиро дякую їм за підтримку, віру та мою перемогу. Корупція – це найгірша зброя олігархів, що розкладає державу і суспільство зсередини. Вона перетворює правоохоронців на рекетирів, суддів – на пройдисвітів, політиків – на ворогів народу, а підприємців – на хапуг. Всі успішні рецепти боротьби з системною корупцією поділяють одну ключову рису: зміни повинні запроваджуватися згори вниз. Вони мають бути уособлені не просто у нових людях, а у нових й потужних органах, покликаних боротися з корупцією. Я готовий працювати над розбудовою правової держави, де влада не діє всупереч громаді, а допомагає  їй у вирішенні проблем та захищає конституційні права, – зазначив Олексій Станько.

Медик, військовий волонтер Вікторія Крамаренко, зазначила, що Олексій Станько – приклад для наслідування.

– Олексій – людина з великої літери. Я вбачаю в ньому майбутнє. А головне – він якраз показує ту когорту золотої молоді України, яка своїм патріотизмом і своєю невтомною працею крок за кроком вибудовує і зберігає етико-моральні цінності, які наше суспільство давно втратило,– зауважила Вікторія Крамаренко.

 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)