У Тернополі за період карантину відремонтували дитячий садочок
Ср. 23 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі за період карантину відремонтували дитячий садочок

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Практично в усіх тернопільських дошкільних навчальних закладах під час карантину активно велися ремонтні роботи.

У деяких садочках зараз проводять поточні ремонти, а у восьми закладах передбачені більш масштабні роботи – це утеплення, заміна вікон тощо. У наступні роки капітальний ремонт планується провести і в інших освітніх закладах. Зокрема, у дитячому садочку №6, що на вул. Протасевича, 10А, відремонтовано харчоблок і пральню, проведено ремонт комунікацій та замінено обладнання.

«Під час карантину ми намагалися максимально провести планові ремонти в садочках, щоб після відновлення їхньої діяльності, а це, нагадаю, з 1 червня, дошкільні установи працювали у звичайному режимі впродовж усього літа. Адже ми розуміємо, що через пандемію COVID-19 чимало батьків не зможуть взяти відпустку на літній період, тож ми плануємо забезпечити роботу дитсадків у цей час», – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Довідково: в рамках підготовки дитсадків до відновлення роботи 1 червня, управлінням освіти та науки проводиться закупівля необхідних миючих, антисептичних та дезінфікуючих засобів, безконтактних термометрів і засобів індивідуального захисту для працівників і відвідувачів дошкільних навчальних закладів.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)