У Тернополі зафіксували більше десятка порушень карантинних обмежень
Нд. 26 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі зафіксували більше десятка порушень карантинних обмежень

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У період з 16 до 22 квітня у Тернополі виявлено 11 порушень карантинних обмежень закладами громадського харчування. Правоохоронці зафіксували дані факти, усіх порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Впродовж вихідних працівниками поліції було забезпечено дотримання норм карантину у ТРЦ «Подоляни» та супермаркеті «Новус». За результатами роботи, правоохоронцями винесено 41 постанову про накладення адміністративних стягнень на громадян за перебування у громадських місцях без засобів індивідуального захисту. Складалися протоколи і щодо тих магазинів, де спостерігалися великі скупчення людей».

Працівниками патрульної поліції, в свою чергу, здійснювався контроль за дотриманням карантинних норм у ТЦ «Орнава», будівельних супермаркетах «Епіцентр» та «АРС-Кераміка», а також у громадському транспорті та на зупинках.

У Тернополі правоохоронці спільно з контролюючими органами й надалі посилено стежитимуть за дотриманням протиепідемічних заходів у торговельних, торгово-розважальних центрах, закладах ресторанного господарства та громадського харчування, тож закликаємо суб’єктів господарювання і усіх жителів громади не порушувати норм карантину.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)