У Тернополі запрацювали два нових автобусних маршрути
Нд. 31 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі запрацювали два нових автобусних маршрути

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

З 20 травня у Тернополі розпочали свою роботу ще два автобусних маршрути громадського транспорту – №20а «Вул. Київська – Овочевий ринок» та новий №21 «Вул. Лесі Українки – ТРЦ «Подоляни»». 

Автобусний маршрут №20а, зокрема, сполучає масив «Сонячний» з вул. Живова та ринком, що на вулиці Митрополита Шептицького.

Новий автобусний маршрут №21 розроблений з метою сполучення масиву «Східний» з вул. Бродівською, адже раніше такого сполучення не було, а також мікрорайонів «Аляска», «Сонячний» та «Східний» з міською лікарнею №2 та управлінням соціальної політики Тернопільської міської ради.

Наразі маршрут №21 обслуговують низькопідлогові автобуси комунального підприємства «Тернопільелектротранс» в кількості чотири одиниці. Транспортні засоби марки МАЗ обладнані моніторами і GPS-трекерами та є доступні для людей з інвалідністю.

Відслідкувати знаходження маршруту можна за допомогою мобільного додатку «Де транспорт»  та на вебсайті http://detransport.com.ua/.  

Нагадуємо тернополянам про необхідність дотримання карантинних заходів та обов’язкового носіння засобів індивідуального захисту під час поїздки у громадсьому транспорті.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)