У Тернополі запрацював кол-центр міської лікарні № 2: як додзвонитися?
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі запрацював кол-центр міської лікарні № 2: як додзвонитися?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

З метою оптимізації комунікації з пацієнтам  у КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» розпочала роботу інформаційно – довідкова служба (Кол-центр).

Для зручності здійснення дзвінків з різних операторів мобільного зв’язку, впроваджено три номери з різними початковими цифрами, відповідно до обраного вами оператора:

— (067) 620 20 40 – Київстар;

— (093) 620 20 40 – Лайф;

— (099) 620 20 40 – Водафон.

Кол-центр працює у робочі дні з 8:00 до 20:00 год. У вихідні дні дзвінок автоматично переадресовується в цілодобове відділення невідкладної медичної допомоги.

Всі пропущені дзвінки в позаробочий час фіксуються. Наступного робочого дня оператори зв’яжуться за цими номерами з абонентами, якими здійснено дзвінки,  та нададуть необхідну інформацію. Також серверна частина Кол-центру дозволяє залишати повідомлення на автовідповідач. Щомісячно формується статистика вхідних/вихідних/пропущених дзвінків, тривалості здійснення вхідних/вихідних дзвінків.

Найближчим часом буде здійснено синхронізацію бази пацієнтів Кол-центру з пацієнтською базою медичної інформаційної системи лікарні, що дасть змогу здійснювати запис на прийом до лікарів поліклініки вторинного рівня безпосередньо операторами Кол-центру.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)