У Тернополі запрацював новий арештмайданчик
Вт. 30 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі запрацював новий арештмайданчик

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Загалом місць для зберігання вилучених автомобілів у Тернополі тепер два та один у Байківцях Тернопільського району.Майданчики, що у Байківцях та на вулиці Галицькій в Тернополі вже давно заповнені, а транспортних засобів евакуйованих після скоєння дорожньо-транспортних пригод, вилучених в рамках кримінальних проваджень чи за адміністративні правопорушення не меншає, тому виникло питання про відкриття нового спеціального майданчика.

Ініціатива у цій справі належить керівництву Головного управління Національної поліції Тернопільщини. ЇЇ активно підтримала влада міста Тернополя –  і сьогодні по вулиці Бережанській запрацював новий арештмайданчик на сімдесят автомобілів.

-Доправлятимуть сюди і ті автівки за участю яких були вчинені ДТП, і машини, евакуйовані, наприклад, за неправильне паркування, чи вилучені у водіїв, котрі керували транспортом у нетверезому стані. 

Контактні номери за якими можна дізнатися, де знаходиться ваш вилучений чи евакуйований автомобіль: (0352) 40-04-46, 098 350 67 00


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)