У Тернополі «засяла» тернова зірка волонтерів
Чт. 9 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі «засяла» тернова зірка волонтерів

Untitled-2В 2011 році виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення про створення «Алеї зірок» на одній із центральних вулиць міста поблизу Церкви Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Зірку кожного з тих, кого увіковічнили тернополяни, вирішили виливати на бронзових квадратних плитах, що мають рельєфний візерунок одного із символів міста – квітки терну. У центрі кожної квітки зображено десятиконечну зірку.

Протягом чотирьох років на «Алеї зірок» вшанували пам’ять десяти відомих тернополян: археолога і громадського діяча Ігоря Герети, композитора Анатолія Горчинського, поета Бориса Демківа, художників Івана Марчука та Казимира Сікорського, поета-пісняра Степана Галябарди, театрознавця Михайла Форгеля, фотографа Василя Бурми, письменниці Лесі Романчук та олімпійської чемпіонки з біатлону Олени Підгрушної.

Традиційно на День міста відбулася урочиста програма з нагоди відкриття ще двох зірок на «алеї». Одну з них присвятили тернопільським волонтерам, які допомагають бійцям на Сході, а іншу – краєзнавцю Любомирі Бойцун.

До слова, за поданням пропозицій від громадських організацій та місцевих жителів, виконавчий комітет міської ради приймає рішення про увіковічення митців, священиків, лікарів, науковців, будівельників, меценатів, які зробили вагомий внесок у розвиток міста, на «Алеї зірок».


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)