У Тернополі затвердили перелік вулиць за якими закріплені школи
Вт. 18 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі затвердили перелік вулиць за якими закріплені школи

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення про закріплення території обслуговування за закладами середньої освіти на 2020 – 2021 рік.

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають ті діти, які зареєстровані на території обслуговування цієї школи.

Перелік

№ п/п

Назва навчального закладу

Територія обслуговування

(назва вулиці)

1

Тернопільський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–правовий ліцей № 2» Тернопільської міської ради Тернопільської області

А.Чехова (11, 13, 15, 17, з 19 до кінця),Новий Світ, Новий Світ-бічна, Полковника Д.Нечая, Білецька (з 17 до кінця), Березова, І.Вагилевича, Академіка В.Гнатюка, Академіка І.Горбачевського, Ділова, Броварна (26, з 28 до кінця), пров. Броварний, І.Котляревського, Межова, Рівна, Транспортна, Ясна, Дубовецька, Бродівська (з 14 до кінця), Д.Лук’яновича, Циганська, Вільхова, У.Кармелюка, С.Наливайка, Е.Гріга, Поліська, Промислова, Набережна, пров. Холодний, Г.Хоткевича.

2

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Листопадова, М.Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого.

3

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Броварна (1-25, 27), Білецька (1–16), Я.Гніздовського, Я.Головацького,  С.Крушельницької (1-13), Шота Руставелі, пров. Збаразький, Збаразька, Лозовецька, Бродівська (1-13), Ю.Словацького, Замкова (1-6, 8), бульвар Тераса Шевченка (від 22), М.Грушевського (парні), Руська (25-39), О.Кульчицької, Б.Хмельницького (1-17).

4

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

За Рудкою, пров. За Рудкою, Юліана Опільського, А.Чехова (1-10, 12, 14, 16, 18), Родини Барвінських, Тераса Шевченка (1-21), Камінна, С.Качали, С.Крушельницької (з 14 до кінця), Б.Хмельницького (з 18), І.Франка, Вояків дивізії „Галичина” (з 22 до кінця), пров. Галицький.

5

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей № 6 ім. Н.Яремчука» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Над Ставом, Руська (до 25), Валова, Замкова (7, від 9 до кінця), майдан Волі, Старий ринок, Танцорова (від 14 парні, від 47 непарні), М.Шашкевича (1-4), Багата, М.Паращука (2, 4), Д.Січинського.

6

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Карпенка (6, з 8 до кінця), Миру (7-13), Гетьмана П.Орлика (крім 1 та 5), М.Драгоманова, Юності, С.Будного (10-18), пров. Цегельний.

7

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Ю.Гагаріна, Микулинецька (за „Ватрою”), пров. Микулинецький, Академіка Студинського, Шкільна, пров. Шкільний, В.Ярмуша, Козацька, Микулинецька-бічна, Молодіжна, Фестивальна, пров. Садовий, Сидора Голубовича, Никифора Гірняка.

8

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей № 9 ім. Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Гетьмана І.Мазепи (з 7 до кінця), Майдан Перемоги, Львівська, Чумацька (з 30 до кінця), Бережанська, Максима Кривоноса (крім 1,3,5), Загребельна, Макаренка, В.Громницького, Степова, Південна, Волинська, Грабовського, М.Михалевича, Достоєвського, Куток, Спадиста, Надзбручанська, Лучаківського (1-9), Тролейбусна (1-8).

9

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

проспект Степана Бандери (45-78, 80, 82), Слівенська, Лесі Українки (непарні 1-13, парні 2-4), А.Чайковського, Піскова, Гетьмана П.Дорошенка, А.Манастирського, Піскова, В.Стефаника, І.Богуна, А.Малишка (від 30), Глибока (з 51 до кінця), Л.Толстого, Полковника УПА Омельяна Польового (1-15), І.Рєпіна (1-13).

10

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Генерала М.Тарнавського (1-31), Спортивна, Чалдаєва (крім 2, 4, 6), Пушкіна, Текстильна, Фабрична, Злуки (непарні 1-37)

11

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Миру (1-6), Максима Кривоноса (1, 3, 5), Петриківська, В.Винниченка, Дружби, Гетьмана І.Виговського, Братів Гжицьких, Назарія Яремчука, Тісна, Тбіліська, Гетьмана І.Мазепи (1-6), Чумацька (1-29), Гетьмана П.Орлика (1, 5), С.Будного (19-25), М.Карпенка (1-5, 7).

12

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Стадникової, Чернівецька, Князя Острозького (з 21 до кінця), Пирогова (з 15), Шпитальна, Гайова, Гайова-бічна, Замонастирська, пров. Замонастирський, Стрімка, Я.Стецька, Живова (1-6, з 38), Микулинецька (до „Ватри”), Є.Гребінки, Г.Коллонтая, Мостова, Мостова-бічна, Садова, Подільська, Й.Перля, Липова.

13

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 ім. Б. Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (14, 16, 18), О.Довженка, Клима Савури, Протасевича (з 12 до кінця), Героїв Крут.

14

Тернопільський навчально -виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–медичний ліцей № 15» Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (15, 17, 19-27), бульвар Данила Галицького, проспект Степана Бандери (79, 81, 83–92).

15

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. В. Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Будного (1-9, з 26 до кінця), Тролейбусна (з 9 до кінця), бульвар Просвіти, Лучаківського (з 10 до кінця).

16

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Протасевича (1-10), проспект Степана Бандери (з 94 до кінця), Лесі Українки (непарні з 29), Академіка Сахарова (1, 7), 15 квітня (1 б, в, 2 б, д, к…, 3 б…), Підволочиське шосе (3, 5).

17

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Академіка О.Брюкнера, Ю.Федьковича, Січових Стрільців, М.Гоголя, Руська (з 40 до кінця), Паркова, Є.Петрушевича, Генерала Ю.Тютюнника, Шопена, Генерала Шухевича, Зелена, Монюшко, Бордуляка, Польова, Глибока (1-50), Нова, Новосонячна, Сонячна, Довбуша, І.Пулюя, Академіка Дністрянського, І.Підкови, пров. І.Підкови, Дівоча, пров. Дівочий, Деповська, Глиняна, Татарська, Клінічна, М.Коцюбинського, М.Рудницького, Полковника Д.Вітовського, В.Сімовича, Кошового І.Сірка, М.Глінки, Підгородня, У.Самчука, В.Будзиновського, С.Чарнецького, С.Шагайди, В.Безкоровайного, Академіка С.Балея, Марка Вовчка, Північна, М.Лисенка, Весела, Городна, Вертепна, Квітова, А.Малишка (1-29), М.Ломоносова (1-50), проспект Степана Бандери (1-44), Вояків дивізії „Галичина” (1-21), Галицька (1-32, 34, 36, 38).

18

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська (3, 5, 16, 18), 15 Квітня (1–9 непарні, крім 1 б, в, 3 а, б, в), Братів Бойчуків (1, 3, з 17), проспект Злуки (з 55 до кінця).

19

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Руслана Муляра Тернопільської міської ради Тернопільської області

Б.Лепкого (з 8 до кінця), Київська (1, парні 2-14), Братів Бойчуків (5-15), , Смакули, Головацького (Ю.Іллєнка).

20

Тернопільський ліцей № 21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради Тернопільської області

Енергетична, Енергетична бічна, проспект Злуки (з 2-24 парні, 39-53), Б.Лепкого (1-7), Чалдаєва (2, 4, 6), Галицька (33, 35, 37, від 39 до кінця), Над Яром.

21

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10, крім 2 б,д,к…), Романа Купчинського, Василя Стуса, Академіка Корольова (парні), бульвар С.Петлюри, Академіка Сахарова (крім 1, 7).

22

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Тернопільської міської ради Тернопільської області

П.Чубинського, М.Вербицького, Є.Коновальця, Бойківська, Лемківська, У.Самчука-бічна, М.Ломоносова (від 51), Заміська, Гуцульська, Канадська, Полковника УПА Омельяна Польового (з 16), І.Рєпіна (від 14 до кінця).

23

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Живова (7-37), Оболоня, В.Юрчака, Медова, площа Героїв Євромайдану, Білогірська, Митрополита Шептицького, Тиха, М.Шашкевича (3, від 5 до кінця), Танцорова (1-13, непарні 15-45), М.Паращука (крім 2, 4), Князя Острозького (1-20), Пирогова (1-14), Доли, Патріарха Мстислава.

24

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Тернопільської міської ради Тернопільської області

(мікрорайон Кутківці)

Золотогірська, Хліборобна, Яблунева, В.Болюха, Приміська, Урожайна, Глибока Долина, Тернопільська, Вишнева, Агрономічна, Бригадна, Бенцаля, Лісова, Підгірна.

25

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного Тернопільської міської ради Тернопільської області

Київська ( 5 б, 7, 7 а,в,д, 9, 11, 11 а,б, з 13 непарні до кінця), 15 квітня (непарні 15-45), бульвар П.Куліша (з 6, 6 а, 8,10), В.Симоненка (4, 6, 16, 18, 20), Тарнавського (з 32 до кінця), провулок Тарнавського.

26

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 імені Віктора Гурняка Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (2, 8, 10, 12, 14), Володимира Великого (1, 3, 5, 7), бульвар П.Куліша (1-5), Яреми, Овочева, М.Липницького.

27

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Симоненка (непарні), бульвар Дмитра Вишневецького (1-7), Володимира Великого (непарні з 9), Полковника Морозенка.

28

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Леся Курбаса, Володимира Великого (парні), бульвар Дмитра Вишневецького (9, 12).

29

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів №30» Тернопільської міської ради Тернопільської області

(мікрорайон Пронятин)

Мирна, Глибочанська, Калинова, Зарічна, Медобірна, Низинна, Вербова, Хутірська, Лісова, Хутір Анастазівка, Проектна.

30

Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області

М.Вербицького, І.Рєпіна (від 14 до кінця).

31

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Лесі Українки (парні 6-14), Героїв Крут.

32

Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки Тернопільської міської ради Тернопільської області

Степана Бандери (90, 92, 94, 98, 100).

33

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 7 Тернопільської міської ради Тернопільської області

15 квітня (парні 2-10), Академіка Корольова (парні), Романа Купчинського, Василя Стуса, бульвар С.Петлюри, Академіка Сахарова (крім 1, 7).

34

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Братів Бойчуків (9, 11, 13, 15).

35

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 32 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Золотогірська (9,11,13, 15, з 17 до кінця), Бенцаля, Бригадна (1-10, 44).

36

Тернопільський навчально-виховний комплекс № 35  Тернопільської міської ради Тернопільської області

С.Будного (26, 30, 32, 32 а), Лучаківського 15, бульвар Просвіти 13.

37

Кобзарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Кобзарівка, с.Носівці, с.Городище, с.Вертелка, с.Гребля.

38

Курівецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Миколи Бенцаля Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Курівці, с.В.Глибочок, с.Вороб’ївка.

39

Чернихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської міської ради Тернопільської області

с.Чернихів, с.Малашівці, с.Іванківці, с.Плесківці, с.Глядки.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!






Загрузка...



Loading...