У Тернополі завершать рік без заборгованості заробітних плат та недопустять нестачу інсуліну
Ср. 12 Травня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі завершать рік без заборгованості заробітних плат та недопустять нестачу інсуліну

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На сесії Тернопільської міської ради, прийнято рішення про проведення внутрішнього перерозподілу коштів з бюджет 2019 року, на загальну суму 27,6 млн грн.

Міський голова Тернополя Сергій Надал, зазначив, що перерозподілені кошти, направляються на виплату заробітної плати, а це понад 10 млн. грн., на благоустрій територій – 2,5 млн. грн., на придбання автобусів – 5,9 млн. грн., на інсулін  та безкоштовні медикаменти – 1,2 млн. грн. та на інші цілі.

Загалом, на утримання закладів освіти додатково спрямовано 7,9 млн. грн. На потреби управління транспорту – понад 6 млн. грн. Управлінню культури спрямовано близько 3 млн. грн., 450 тис. грн. з яких виділено на проведення капітального ремонту пішохідного підвісного мосту в парку «Топільче» та ще 207 тис. грн. на ремонт підпірної стіни біля альтанки в парку ім. Т. Шевченка.

Серед коштів, спрямованих управлінню ЖКГ, найбільша сума направлена на проведення капітальних ремонтів у місті та термомодернізації будівель житлового фонду, а ще близько 4 млн. грн. виділено КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», в тому числі майже 800 тис. грн. на ремонт теплотраси у дошкільному навчальному закладі на вул. Вербицького.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)