У Тернополі завершився регіональний відбір найкращих медиків: хто представить область на всеукраїнському рівні?
Нд. 1 Серпня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі завершився регіональний відбір найкращих медиків: хто представить область на всеукраїнському рівні?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Днями завершилося засідання Тернопільської регіональної ради «Ордена Святого Пантелеймона» На онлайн-зустрічі обрано претендентів на здобуття відзнак за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» і «Медаль Святого Пантелеймона» на всеукраїнському рівні. 

 На «

Засідання Тернопільської регіональної ради «Ордена Святого Пантелеймона» відбулося 23 березня 2021 року в онлайн-форматі. Головним питанням порядку денного було обрання претендентів на здобуття відзнак за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» і «Медаль Святого Пантелеймона». У цій зустрічі взяли участь всі члени регіональної ради. Головуючим заходу був ректор Тернопільського національного медичного університету, професор Михайло Корда.

За результатами голосування було обрано по одній кандидатурі у кожній номінації. На «Орден Святого Пантелеймона» претендуватимуть:

  • у номінації «Найкращий лікар» – заслужений лікар України, завідувач ортопедо-травматологiчного відділення Тернопільської університетської лікарні Сергій Гаріян;

  

  • у номінації «Найкращий медичний працівник» – голова сестринської ради, голова осередку асоціації медичних спеціалістів ТОКПЦ «Мати і дитина», заслужений працівник охорони здоров’я України, заступник голови асоціації медичних сестер в Тернопільській області Ірина Медведєва;

 

  • у номінації «Новатор охорони здоров’я» – заслужений лікар України, головний лікар Тернопільської комунальної клінічної психоневрологічної лікарні Володимир Шкробот;

  • у номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я» – керівник наукового відділу ТНМУ Оксана Шевчук;

  

  • у номінації «Взірець служіння суспільству» – академік НАМН України, завідувач кафедри інфекційних хвороб та епідеміології ТНМУ Михайло Андрейчин;

  • у номінації «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України» (для іноземних громадян з 2019 р.) – кардіохірург Могенс Бюгге (Швеція);

  • у номінації «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров’я» – заслужений лікар України, головний лікар КУТОР «Більче-Золотецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації» Любомир Синоверський;

  • у номінації «Найкращий колектив закладу охорони здоров’я» – Заліщицька центральна районна лікарня.

За «Медаль Святого Пантелеймона» позмагаються:

  • у номінації «За лікарське мистецтво» – лікар-неонатолог, викладач кафедри педіатрії №2 ТНМУ Ірина Сарапук;

  • у номінації «За турботу та ласку до хворого» – старша медсестра відділення анестезіології інтенсивної терапії Монастириської центральної районної лікарні Тетяна Дмитрів.

Вітаємо переможців регіонального відбору на здобуття відзнак «Орден Святого Пантелеймона» і «Медаль Святого Пантелеймона». Бажаємо всім претендентам успіхів і перемоги на всеукраїнському рівні.

» претендуватимуть:

  • у номінації «Найкращий лікар» – заслужений лікар України, завідувач ортопедо-травматологiчного відділення Тернопільської університетської лікарні Сергій Гаріян;
  • у номінації «Найкращий медичний працівник» – голова сестринської ради, голова осередку асоціації медичних спеціалістів ТОКПЦ «Мати і дитина», заслужений працівник охорони здоров’я України, заступник голови асоціації медичних сестер в Тернопільській області Ірина Медведєва; 
  • у номінації «Новатор охорони здоров’я» – заслужений лікар України, головний лікар Тернопільської комунальної клінічної психоневрологічної лікарні Володимир Шкробот;
  • у номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я» – керівник наукового відділу ТНМУ Оксана Шевчук
  • у номінації «Взірець служіння суспільству» – академік НАМН України, завідувач кафедри інфекційних хвороб та епідеміології ТНМУ Михайло Андрейчин;
  • у номінації «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України» (для іноземних громадян з 2019 р.) – кардіохірург Могенс Бюгге (Швеція)
  • у номінації «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров’я» – заслужений лікар України, головний лікар КУТОР «Більче-Золотецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації» Любомир Синоверський;
  • у номінації «Найкращий колектив закладу охорони здоров’я» – Заліщицька центральна районна лікарня.

За «Медаль Святого Пантелеймона» позмагаються:

  • у номінації «За лікарське мистецтво» – лікар-неонатолог, викладач кафедри педіатрії №2 ТНМУ Ірина Сарапук;
  • у номінації «За турботу та ласку до хворого» – старша медсестра відділення анестезіології інтенсивної терапії Монастириської центральної районної лікарні Тетяна Дмитрів.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)