У Тернополі жінка мало не отримала штраф за неправильне носіння маски (Відео)
Сб. 27 Лютого 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі жінка мало не отримала штраф за неправильне носіння маски (Відео)

Джерело: Файне місто

У Тернополі працівники поліції активно перевіряють громадян та підприємців на дотримання карантинних вимог. Так, в одній із місцевих крамниць інспектор помітив відвідувачку, яка неправильно носила маску. На перший раз порушницю не оштрафували, вона відбулася попередженням.

“В особи була відсутня маска на носі. На роті була, а от на носі ні, що є порушенням. На перший раз ми не складали протокол, обмежилися попередженням”, – каже дільничний офіцер поліції Назар Цюпик.

Тернополянка пані Галина прикрий випадок пояснила тим, що маска при розмові просто не тримається на носі, а сповзає вниз. Каже, щоразу доводиться поправляти. Інспектор помітив її саме у той момент, коли так і сталося.

“Ми тільки-но зайшли в магазин і доньці легенько сповзла маска. Коли розмовляємо, вона автоматично сама сповзає. Неочікувано з’явилися інспектори і зробили нам зауваження, хотіли складати протокол. Перший раз стикнулася з такою ситуацією. Дуже здивована та шокована. Не думала, що у Тернополі таке буває”, – розповідає тернополянка пані Галина.

 


Джерело: Файне місто
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)