У Тернополі живе довгожитель-медик, якому уже 95 років!
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі живе довгожитель-медик, якому уже 95 років!

shust-fotoПредставники Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, зокрема проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ, голова профкому Петро Лихацький і інспектор навчального відділу Анатолій Паламарчук від імені адміністрації вишу та всього колективу привітали колишнього проректора з наукової роботи ТДМУ і довгожителя нашого міста Івана Васильовича Шуста, якому 19 вересня виповнилося 95 років.

На знак подяки Іван Васильович передав у подарунок ректору ТДМУ, професору Михайлу Корді книгу своїх спогадів і авторських віршів.

Колектив університету щиро шанує Вас за багаторічну невтомну працю, як ветерана університету, ветерана другої світової війни, відомого в Україні та за її межами вченого-морфолога, талановитого педагога й вихователя студентської молоді.

Після закінчення Львівського зооветеринарного інституту, семи років роботи асистентом у цьому навчальному закладі, захисту кандидатської дисертації, з вдячністю пам’ятаємо період Вашої плідної праці у ТДМІ впродовж 1958-1971 рр. спочатку асистентом, згодом доцентом, доктором біологічних наук, професором кафедри гістології, заступником декана лікувального факультету. Після запровадження 1969 року посади проректора з наукової роботи Ви першим успішно виконували ці функції.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)