У Тернополі змінили місцевий бюджет, щоб підтримати потреби медицини
Сб. 28 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У Тернополі змінили місцевий бюджет, щоб підтримати потреби медицини

У Тернополі відбулася позачергова 49-та сесія Тернопільської міської ради.

Основні рішення сесії спрямовані на посилення роботи з упередження поширення коронавірусу (COVID-19) і одне з найважливіших – це внесення змін до рішення «Про місцевий бюджет Тернопільської міської територіальної громади на 2020 рік».

«Цим рішення додатково спрямовується 47 млн грн на потреби медицини, зокрема на придбання засобів індивідуального захисту, медикаментів та необхідного обладнання   для тернопільських лікарень, а також для виплати заробітної плати лікарям і муніципальної надбавки в розмірі 10 000 грн тим медичним працівникам закладів охорони здоров’я міста, які будуть задіяні у процес лікування хворих з діагнозом «коронавірус»», – зазначає міський голова Сергій Надал.

Окрім того, понад 11 млн грн спрямовано на потреби резервного фонду міста, які будуть використані у випадку додаткової потреби в закупівлі обладнання для тернопільських лікарень чи засобів особистого захисту.

Відповідно до рішення, зменшуються видатки в управлінні культури та мистецтв на суму понад 3,4 млн грн, управлінні ЖКГ на суму понад 19,8 млн грн, також в управлінні освіти і науки, управлінні розвитку спорту та фізичної культури, управлінні стратегічного розвитку тощо.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!