У тернополян зростають борги за електричну енергію: постачальник звертається до суду
Вт. 20 Квітня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У тернополян зростають борги за електричну енергію: постачальник звертається до суду

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Заборгованість населення перед ТОВ «Тернопільелектропостач» за спожиту електричну енергію становить 142,3 млн. грн.Підприємство неодноразово зверталося до громадян щодо погашення боргу. Дані дії не були результативні, то ТОВ «Тернопільелектропостач» повідомляють, що розпочали процес примусового стягнення заборгованості шляхом подачі позовних заяв на боржників до суд.

У подальшому з виконанням Державною виконавчою службою рішень суду із застосуванням заходів примусового стягнення заборгованості з накладенням арешту на нерухоме та рухоме майно боржника, у т.ч. житло. Також буде ініціюватися примусовий захід – обмеження боржника у праві виїзду за кордон.

При розгляді позовів відповідно до статті 625 Цивільного кодексу України, будуть стягнуті інфляційні нарахування та 3% річних на існуючу заборгованість.

Для запобігання сплати додаткових витрат у вигляді судового (2 270 грн.) та виконавчого зборів (10% від суми боргу) і уникнення примусового виконання рішень суду, просимо всіх боржників терміново повністю погасити заборгованість перед ТОВ «Тернопільелектропостач» або укласти договір про реструктуризацію заборгованості.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)