У центрі Тернополя планують оновити будинки
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

У центрі Тернополя планують оновити будинки

тернопіль (2)У 2017 році у бюджеті Тернополя закладено багато коштів на ремонти та оновлення вулиць. Також заплановано провести капітальні ремонти у центральній частині міста.

Очільник Тернополя каже, що це не просто кошти, які вкладаються виключно заради краси. Це кошти, які вкладаються у майбутнє Тернополя.

“Подивіться на Польщу чи Німеччину. Під час Другої світової війни багато міст було зруйновано. Після війни, в силу економічних причин і потреби житла, будували багато типових будівель. Тепер же там активно відновлюють історичні будівлі. Це інвестиція, яка приваблює туристів, бізнес, – зазначив міський голова. – Тернопіль, виходячи з його географічного положення, цілком може перетворитися не лише у туристичний, але й економічний центр. Тернопіль може поєднати перевагу спокійного, екологічно чистого порівняно невеликого містечка з впливом міст-мільйонників. Нам відомі такі міста, як польське Закопане чи швейцарський Давос. Вони теж були маловідомими, поки не стали центром проведення не лише мистецьких, але і великих ділових подій. Тернопіль може стати також таким діловим центром для України.

Читайте також: На Тернопільщині рекордна кількість ДТП

Не варто відкидати і туристичного потенціалу. Нам є що показати. Просто про них мало знають. А покращення стану будівель і вулиць і є тією візитівкою”


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)