Убивць директора Бучацького сирзаводу не затримали й досі
Нд. 23 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Убивць директора Бучацького сирзаводу не затримали й досі

Загиблий Михайло Дорош
Загиблий Михайло Дорош

Злочинців, які 27 березня вбили директора Бучацького сирзаводу Михайла Дороша не затримали й досі. Про це під час прес-конференції повідомив начальник Тернопільської обласної міліції Олександр Богомол.

– Відразу після трагедії ми розглядали кілька версій нападу, – каже Олександр Богомол, – одна з яких – професійна діяльність і бізнесові інтереси, адже Михайло Адамович був директором підприємства, продукція якого широко знана в Україні, інша – заїжджі «гастролери», які скоїли напад заради наживи. Відомо було, що зловмисники розмовляли російською мовою. Всі ці версії ми опрацювали і можемо сказати, що це було звичайне пограбування. Зловмисники зайшли на обійстя, щоб заволодіти майном, однак господар почав чинити їм опір. Вони повалили його на землю, зламавши грудну клітку. Через травму чоловік не міг дихати і… помер

Нагадаємо, 27 березня ц. р., о пів на дев’яту вечора, троє невідомих у масках напали на директора Бучацького сирзаводу 60-річного Михайла Дороша та його 58-річну дружину Зою Іванівну на їхньому обійсті в Бучачі. Зв’язавши подружжя, бандити перерили весь дім і забрали майже 16 тис. доларів США, 2100 євро, 1700 фунтів стерлінгів та ювелірні вироби. Переживши сильний стрес, Михайло Адамович помер від серцево-легеневої недостатності.

До слова, з початку року в Тернопільській області скоєно 18 умисних вбивств і завдано 19 тяжких тілесних ушкоджень, вісім з яких вісім призвели до смерті.
Загрузка...Loading...