Українські мережі почали відмовлятися від співпраці з блогерами, які були на "голодній тусі"
Вт. 25 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Українські мережі почали відмовлятися від співпраці з блогерами, які були на “голодній тусі”

Відомі українські мережі одне за одним почали відмовлятися від співпраці з блогерами, які були на вечірці у блогера з Чернівців Олександра Заліско у львівському Будинку вчених. Зокрема, свою позицію щодо подальшої співпраці з блогерами зазначили мережі METRO Україна, Нова пошта, Pepsi Україна, Jysk та Rozetka. Повідомляє Твоє Місто.

Зазначимо, що одними з перших, хто відмовився від співпраці з блогерами став магазин чоловічого одягу Andreasmoskin, який висвітлив свою позицію у Instagram. 

Читайте також: “Голодна туса”: блогери цинічно відсвяткували день народження в День пам’яті жертв Голодомору

Читайте також: У День пам’яті жертв Голодомору блогери у Львові влаштували гучну вечірку

Нагадаємо, в суботу, 27 листопада, у львівському Будинку вчених блогер з Чернівців Олексій Заліско відзначав свій день народження. Гучна вечірка відбулася у День пам’яті жертв Голодоморів, на неї зібралися блогери-мільйонники зі всієї України. Згодом у соцмережах користувачі обурювалися щодо такого святкування, яке влаштували в день, коли світ перебуває у скорботі за мільйонами жертв, яких знищив штучно створений голод.

За порушення карантинних обмежень склали протокол за ч. 1 ст. 44-3 «Порушення правил карантину щодо людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладання штрафу у розмірі від 17 тисяч гривень.

При цьому у Будинку вчених у коментарі Tvoemisto.tv повідомили, що домовленість була іншою, і тепер вимоги щодо відбору тих, кому віддаватимуть приміщення в оренду, будуть жорсткішими. Окрім того, через порушення карантинних вимог роботу Будинку вчених призупинили. 

 
 
 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)