Українські вірші устами іноземних студентів: у Тернополі відбувся літературний відеомарафон
Вт. 20 Квітня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Українські вірші устами іноземних студентів: у Тернополі відбувся літературний відеомарафон

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Тернополі до 150-річчя від дня народження Лесі Українки організували літературний відеомарафон. Захід відбувся у Тернопільській обласній науковій бібліотеці.

Участь взяли більше двох десятків осіб, серед яких відомі громадські діячі, музиканти, поети та науковці. Учасники читали поеми та уривки з творчості цієї видатної української письменниці, перекладачки, фольклористки та культурної діячки. Долучилися до відеомарафону й іноземні студенти.

“2021 рік визнаний роком Лесі Українки. До 150-ї річниці від Дня народження цієї видатної української письменниці наукова бібліотека організувала літературний марафон. Такі марафони відбуваються не вперше. Участь у них беруть відомі громадські діячі, музиканти, науковці та актори. Сьогодні до нас завітали студенти з Тернопільського медичного університету ім.Горбачевського. Це – студенти-іноземці. Студент з Індії зачитає вірш “Надія” українською мовою. Студентки з Нігерії зачитають вірш Лесі Українки англійською мовою”, – розповідає завідувачка відділу міського абонементу книгозбірні Віра Горошок.

 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)