Унікальний проект про спортсменів, дивіться скоро на телеканалі Тернопіль1
Ср. 16 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Унікальний проект про спортсменів, дивіться скоро на телеканалі Тернопіль1

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

«Видатні спортсмени Тернопільщини», – так називається новий унікальний проект на телеканалі Тернопіль1.  На глядачів чекає 20 захоплюючих серій – кожна із них про окремого героя – спортсмена, який всупереч усьому досягнув успіху.

«Наші герої – вихованці Тернопільської обласної комунальної школи вищої спортивної майстерності. Цей навчальний заклад існує вже 30 років та виховав цілу плеяду спортсменів, чемпіонів із 15 видів спорту», – каже режисер проекту Світлана Наконечна.

Спортсмени олімпійських видів спорту розкажуть свою історію успіху. Познайомлять глядачів Тернопіль1 із рідними, запросять на тренування та чемпіонати. Продемонструють своє захоплення і хобі.

«Це проект про звичайних людей, які зростали у різних умовах, займалися повсякденними справами, навчалися, працювали та одного разу прийшли у спорт і закохалися в нього», – каже режисер проекту Світлана Наконечна.

У кожного із героїв проекту «Видатні спортсмени Тернопільщини»  – своя Голгофа до завоювання мети. Абидосягнути медаль Європи, світу, стати рекордсменами у своєму виді спорту, багаторазовими переможцями чемпіонатів України вони приклали чимало зусиль.  

Унікальний проект про видатних спортсменів Тернопільщини кожен вже зовсім скоро може побачити на телеканалі Тернопіль1 та в соцмережах. Слідкуйте за анонсами.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)