Уряд спростив отримання допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Уряд спростив отримання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами

Кабінет міністрів спростив порядок отримання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами через портал «Дія».

Відповідне рішення було ухвалено 3 листопада, повідомляє Мінсоцполітики.

«Сьогодні уряд ухвалив рішення щодо спрощення порядку отримання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінками, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Внесені зміни до Порядку призначення та виплати державної допомоги сім’ям з дітьми підвищать доступність послуг для непрацюючих жінок, студенток, жінок, зареєстрованих у центрі зайнятості, жінок, звільнених у зв’язку з ліквідацією підприємства», – йдеться у повідомленні міністерства.

Очікується, що такою спрощеною процедурою отримання допомоги щомісяця скористаються близько 14 тисяч українок.

Тепер замість паперових довідок використовуватиметься інформація про сформований у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я медичний висновок про тимчасову непрацездатність категорії Вагітність та пологи.

«За відсутності технічної можливості використовувати портал «Дія» залишається можливість призначення допомоги на підставі відповідної довідки у паперовій формі», – наголошується в повідомленні.

Остаточний перехід на призначення допомоги без надання довідки у паперовій формі відбудеться після впровадження електронної взаємодії Дії з Реєстром медустанов у електронній системі охорони здоров’я.


Джерело: Правий Берег
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)