Увага! Аферисти використовують уже відому схему обману, посилаючись на лікарню
Вт. 19 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Увага! Аферисти використовують уже відому схему обману, посилаючись на лікарню

увага шахраї аферисти злодіїНевідомі шахраї виманили у 72-річного мешканця райцентру Ланівці понад 4 тисяч доларів.

Схема стара – невідома іномарка зупинилася на вулиці, водій запитав у пенсіонера дорогу до місцевої лікарні. Той почав пояснювати як дістатися до медзакладу, а пасажир авто попросив сісти до машини та показати.

Вже в салоні старенький дізнався, що в лікарні знаходиться товариш одного з незнайомців. Слово за словом дійшло і до фінансів. Для правдивості один з шахраїв навіть зімітував розмову з лікарем та заяви,в що необхідно заплатити гроші за операцію негайно.

Незнайомці попросили обміняти євро на долари. Додали, що вже ввечері повернуть готівку, а операцію слід оплачувати негайно. Жертва шахрайства повірив і вже вдома просто в руки віддав 400 доларів в руки пройдисвітам. На його біду ті підгледіли, звідки господар брав готівку і поки один забалакав старого, інший витяг решту зі сховку.

Діду залишили пару купюр євро та різані папірці. Про обман пенсіонер поспішив розповісти поліцейським. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.

Читайте також: ТОП порад як врятувати свій велосипед від злодіїв

Краяни не довіряйте незнайомим людям. Усі шахраї віртуозно вміють маніпулювати психікою людей. Вони завжди ретельно готуються до злочину й наперед продумують усі нюанси. Однак усі хочуть одного – заволодіти вашими грошима чи ювелірними виробами. Тож не вірте невідомим, які пропонують обміняти гроші, прохають позичити їх під заставу цінного майна, чи пропонують вигідно придбати товар. Краще одразу повідомляти про таких людей працівникам поліції! Будьте пильними!


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)