В рамках проєкту «Велике будівництво» у Теребовлі провели реконструкцію дитячого садочка
Вт. 11 Травня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

В рамках проєкту «Велике будівництво» у Теребовлі провели реконструкцію дитячого садочка

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

В рамках проєкту «Велике будівництво» здійснили реконструкцію дитячого ясла-садочку «Сонечко» у місті Теребовля. В дошкільному навчальному закладі виховується 156 дітей, працює 14 педагогів.

«В рамках програми «Велике будівництво» минулого року була здійснена реконструкція дитячого ясла-садочку. Ми бачимо результати роботи. У садочку замінили покрівлю, утеплили фасади. Встановили елементи організованого водовідведення з даху. Також добудували спортивний зал. Відтепер діти знаходилися у теплому, комфортному приміщенні, та мають місце для дозвілля. А з початком теплої погоди також планують завершити прибудинкові роботи – висадити квіти, дерева», – розповідає голова ОДА Володимир Труш.

Саме приміщення садочку збудоване 50 років тому. Через постійне затікання води під час дощів і танення снігу в приміщеннях була підвищена вологість, місцями стіни промокали до нижчих поверхів.

«Наш дитсадок був відкритий у 1965 році. Ще до минулого року в нас протікав дах, повністю відкололася одна веранда, інша – осіла. Тому постало питання про капітальний ремонт та утеплення приміщення. Адже кожен день у дитсадку багато дітей – 90-100 діток. Батьки привозять дітей навіть із сусідніх сіл», – розповідає завідувачка дитсадка Людмила Немира.

Загальна кошторисна вартість проєкту становить 6865,880 тис. грн.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)