В Тернополі за перший місяць благоустрою вже прибрали 649 дворів
Сб. 27 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

В Тернополі за перший місяць благоустрою вже прибрали 649 дворів

WBn04NoIZ4EПрацівники комунальних служб в Тернополі за перший місяць двомісячника благоустрою вже прибрали понад 649 дворів. У дворах фарбують лавочки, прибирають сміття, підрізають дерева і чагарники та вичищають підвали. Окірм того ремонтують дитячі майданчики та висаджують нові дерева. 

Начальник управління ЖКГ Микола Лесів зазначає, що попереду ще чимало роботи, зокрема проведуть загальноміську толоку, зафарбують графіті, які намальовані у деяких під’їздах та продезінфікують і побілять сміттєві камери у будинках. 

– Міським головою щоденно проводиться контроль проведення двомісячника благоустрою. На сьогоднішній день вже 649 дворів прибрано. Проводиться ремонт та фарбування дитячих майданчиків, проводиться фарбування і ремонт лавок для відпочинку, проводиться очищення підвахлів і горищ. Крім того проводиться ремонт сходових кліток і водостічної системи, – розповів Микола Лесів. 

Нагадаємо, що двомісяник благоустрою в Тернополі триватиме з 1 березня до 1 травня 2016 року. У рамках двомісячника благоустрою буде проведено прибирання територій комунальних підприємств, організацій, шкіл, а також парків Тернополя, міських кладовищ та меморіальних комплексів. 


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)