В Україні зявилася нова партія господарів
Сб. 4 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

В Україні зявилася нова партія господарів

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Українці повинні відчути, що вони – господарі на своїй землі. Такий головний орієнтир визначили для себе учасники установчого з’їзду нової політичної сили — партії «За майбутнє».

Установчий з’їзд партії пройшов 20 травня – рівно через рік, як на посаду вступив новий президент, на якого суспільство покладало великі надії.  
 
«Ми рік чекали змін на краще – на поліпшення життя людей, на покращення бізнес-клімату, на наведення ладу в правоохоронній системі. Але пройшов рік, а змін на краще ми не побачили. Як депутати-мажоритарники ми несемо відповідальність перед своїми виборцями, знаємо їхні проблеми і захищаємо. Тому йтимемо на місцеві вибори й будемо працювати над змінами для всієї країни. Люди повинні знати, що вони – господарі на своїй землі», – наголосив Ігор Палиця, якого цитує фейсбук-сторінка депутатської групи “За майбутнє”.  
 
Участь в з’їзді взяли депутати-мажоритарники, які входять до однойменної групи «За майбутнє» у Верховній Раді, і які відстоюють інтереси понад 4,5 млн виборців. 
 
Тернопільщину на з’їзді представляв народний депутат Іван Чайківський, обраний в 165 мажоритарному окрузі та який також входить в парламентську групу “За майбутнє”.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)