Чому спалили автомобіль тернопільській співачці Ірині Новомлинській
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Чому спалили автомобіль тернопільській співачці Ірині Новомлинській

У відомої тернопільської співачки Ірини Новомлинської кілька днів тому до тла згорів її власний автомобіль «Нісан Джук».

Вогонь заподіяв збитки на півмільйона гривень. Як вдалося довідатися, офіційна причина – коротке замикання. Наші ж джерела запевняють, що насправді – це підпал. Таким чином обдурені вкладники фінансової піраміди «Хелікс» захотіли помститися одному з президентів чи то директорів структури, чоловікові Ірини Новомлинської Роману Фелику, – пишуть Тернополяни.

4 травня о 05:10 год надійшло повідомлення від чергового ГУДСНС про те, що по проспекті Степана Бандери 106, у м. Тернопіль горить автомобіль «Нісан». Виїздом на місце події встановлено, що у період часу з 02:00 по 04:30 год. шляхом підпалу пошкодили автомобіль «Нісан». Розмір збитків становить 500 000 грн. На місці події проводилося фотографування, вилучень фрагментів пластикової пляшки, сліди горіння, частини електропроводки автомобіля.

Найцікавіше, що сам підпал співпав з падіння фінансової піраміди «Хелікс». Одним із провідних директорів структури є тернополянин Роман Фелик. Ще він сам себе називав президентом інвестиційної компанії. Доказом того, що підпал зробили саме обмануті вкладники «Хеліксу» є те, що найперше інформації з’явилася на форумах самих же ж вкладників.  

original

Як вдалося довідатися, деякі наші бізнесмени, ласі до швидких грошей, довіри «Хеліксу» сотні тисяч доларів США. Ключовим елементом у цій афері по західній Україні є Роман Фелик. «Хелікс», традиційно для подібних пірамід, пропонували шалені відсотки. Все базувалося на довірі до представника компанії, якому вкладники віддавали гроші. У більшості жодних супровідних документів не було.  

Та фінансова піраміда Helix перестала виплачувати кошти своїм вкладникам. Тобто це є логічним крахом цієї чергової шахрайської схеми, пише сайт «Шепетівка».

Почалось все з того, що у вкладників забрали єдину можливість забирати свої кошти через платіжну систему Perfect Money. При цьому пообіцяли, що відтепер кошти можна буде виводити через обмінники, щоправда, як виявилось, там резервів немає. Спочатку, протягом короткого періоду, часу кошти виводились із втратами біля 30%-50%, а потім перестали виводитись взагалі.

Весь цей час вкладники сиділи тихенько і не хотіли піднімати галасу, щоб за рахунок нових наївних людей повернути хоча б частину коштів, але зараз спеціалізовані інтернет-форуми рясніють гнівними постами про аферистів із HELIX Capital Investments Ltd.

Верхівка весь цей час робить видимість бурхливої діяльності: знімає відео ролики, проводить конференції, проводить тренінги, продаж уявних акцій компанії… Словом, будь яким чином затягує час, щоб зібрати останні крихти з довірливих людей. Всі згадки про невиплати видаляються з офіційних чатів компанії, а ініціатори блокуються. Але підсумок вже відомий всім.

IMG 5639

«Лебединою піснею» «Хеліксу» був недавній з’їзд провідних директорів у Дубаях, де всіх розважали Потап та Настя Каменських. Після цього, найвища ланка зібралася на острові Кіпр. Туди ж поїхав і Роман Фелик. Саме у той час обдурені вкладники (суми втрачених коштів деяких складають по 200 тисяч доларів) почали шукати варіанти таки вернути свої гроші. Деякі з них вдалися до радикальних дій. Зокрема, підпалили авто дружині Фелика співачці Ірині Новомлинській. Сам Роман тривалий час не повертався з Кіпру.

На сьогодні відбувається ескалація конфлікту між обдуреними вкладниками та директорами «Хеліксу» на чолі з сумновідомим Дмитром Нагутою, який свого часу стояв на чолі ще однієї піраміди «МММ».

Як виявилося, Тернопіль має не одного такого «президента інвестиційної компанії» як Роман Фелик. Також у таких же ж ролях виступають Богдан Воронцов, Олексій Черній та Іван Назар (на фото разом із Дмитром Нагутою (передній план) та Романом Феликом). 

13183125 1149179365144492 79072202 n


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)