Вакцинація населення: де у Тернополі знайти необхідну вакцину?
Ср. 22 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Вакцинація населення: де у Тернополі знайти необхідну вакцину?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Тернополі функціонують пункти імунізації населення

Зокрема:

  1. Пункт вакцинації на вул. Шпитальна, 4 проводить ревакцинацію вакциною AstraZeneca у будні дні з 9:00 – 16:00 год. Також на базі пункту проводиться вакцинація і ревакцинація вакциною CoronaVaс у будні дні 9:00 – 16:00 год.
  2. На базі комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр», що на вул. Руська, 47 проводиться імунізація усіх охочих громадян вакциною CoronaVaс у будні дні з 9:00 – 16:00 год.
  3. Вихідними у Центрі масової вакцинації населення, що функціонує на базі КП «Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка», на просп. Злуки, 45, можна було пройти вакцинацію вакциною Moderna та Pfizer-BioNTech. Для вакцинації необхідно попередньо зареєструватись на сайті КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» https://www.medical.te.ua/
  4. Також відбувалася імунізація населення вакциною Moderna за адресою вул. Коцюбинського, 3 (спорткомплекс Тернопільського національного медичного університету) з 9:00 – 16:00 год. Запис на вакцинацію – на сайті https://www.medical.te.ua/.

 

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)